Świat Książki otwiera księgarnię partnerską w Koszalinie

Świat Książki otwiera księgarnię partnerską w Koszalinie
Świat Książki otwiera księgarnię partnerską w Koszalinie

15 lutego Bertelsmann Media wspólnie z Księgarnią Czytadło z Koszalina otworzyły pierwszą w tym mieście partnerską księgarnię pod szyldem Świat Książki. Jest to już drugie, po tego typu wspólne przedsięwzięcie w skali kraju – pierwsza księgarnia partnerska powstała kilka tygodni temu w Rzeszowie. Koszalińska księgarnia mieści się w centrum miasta przy ul. Kaszubskiej 10B i będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00 i w soboty od 10.00 do 14.00. Tak jak i innych, wystrój także tej księgarni jest waniliowo-zielony z klarownym podział na segmenty tematyczne.

 
 
Księgarnie Świat Książki oferują tytuły własnego wydawnictwa, ale i bestsellerowe pozycje innych wydawców. Książki są dostępne dla każdego, przy czym stali klienci (członkowie Klubu Świat Książki) mogą liczyć na przynajmniej 15 proc. zniżkę nawet na tytuły niebędące w ofercie wydawnictwa Świat Książki. Oferta Klubu Świat Książki obejmuje ok. 1000 tytułów, a pozostałych wydawców – 500.
 
 
Księgarnia Czytadło działała w Koszalinie od 13 lat, niemniej jej właścicielka, Beata Niestryjewska, postanowiła całkowicie zmienić profil na taki, jaki obowiązuje w Świecie Książki.
Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.