Flagowy Empik Future Store w warszawskiej Arkadii – otwarcie już dziś

Przegląd

Empik wraca do warszawskiej Arkadii.  Salon nie tylko zmienił lokalizację, ale przede wszystkim zyskał zupełnie nowy wystrój. To ósmy Empik w Polsce w innowacyjnym formacie Future Store – bardzo nowoczesna, przyjazna odbiorcom i pełna inspiracji przestrzeń. Otwarciu będą towarzyszyć wydarzenia kulturalne i atrakcyjne rabaty.

fot. materiały prasowe EMPiK

 

Nowa odsłona salonu w Arkadii zostanie zaprezentowana klientom dziś 22 września. Gruntowna przebudowa i adaptacja przestrzeni na poziomie 0 przy holu głównym trwała 3 miesiące. Salon o powierzchni 1200 m2 to nie tylko nowe praktyczne meble, czytelna nawigacja czy system prezentacji produktów, ale również technologiczne rozwiązania omnichannel, które ułatwiają klientom zakupy. Warto zwrócić uwagę na interaktywne urządze­nie multimedialne, które wyszukuje produkty, a następnie wyświetla mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić, a także doradza, podpowiada, inspiruje i pomaga w wyborze. Serce salonu w Arkadii bije w rytmie trendów, premier i gorących tytułów. Na dużych ekranach w centrum sklepu są prezentowane aktualności ze świata kultury i rozrywki: se­lekcja najważniejszych i najciekawszych propozycji. Nowy salon łączy także świat realny ze światem online dzięki stanowisku empik.com – w internetowym sklepie od razu można zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu. Na najmłodszych klientów czeka kolorowy kącik z oryginalnym meblem i siedziskiem w kształcie żyrafy i interaktywną książką o…książkach.

fot. materiały prasowe EMPiK

Sklep jest przewodnikiem po ciekawych formach spędzania wolnego czasu. Oferuje bogaty wybór książek, prasy, filmów, muzyki, multimediów, artykułów papierniczych i kreatywnych, zabawek i gier planszowych oraz bilety na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w całej Polsce.

 

Empik w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia od początku swojej działalności był wyjątkowym miejscem spotkań z twórcami różnych dziedzin kultury i rozrywki. Nowy salon będzie  kontynuować bogatą działalność kulturalną. Na scenie będą się odbywać regularnie spotkania z pisarzami, muzykami, ludźmi filmu a także różnego rodzaju warsztaty kreatywne. Z okazji otwarcia Empik przygotował bogaty cykl wydarzeń: warsztaty kaligraficzne z Grzegorzem Barasińskim (23 września, godz. 14:00), spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem (23 września, godz. 18:00), warsztaty dla dzieci „postaw kropkę” (24 września, godz. 13:00), spotkanie autorskie z Rafałem Kosikiem (24 września, godz. 16:00). Kolejne wydarzenia to  m.in. spotkania z: Natalią Gacką (26 września, godz. 18:00), Mieciem Mietczyńskim (27 września, godz. 18:00), Natalią Kukulską (28 września, godz. 18:00), Dominiką Musiałowską i Magdaleną Makarowską (29 września, godz. 18:00), Gabrielą Gargaś (2 października, godz. 17:00) oraz Anną Powierzą (3 października, godz. 18:00).

 

Od dziś do niedzieli (22-24 września) klienci będą mogli także skorzystać z rabatu 20% na książki, muzykę i filmy.

 

22 września

Empik Arkadia

Warszawa, Al. Jana Pawła II 82

 

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: EMPiK

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.