Dom nad lazurowym urwiskiem – Katarzyna Zielińska poleca nową powieść autora Perfum Prowansji w Wydawnictwie AMBER

Dom nad lazurowym urwiskiem – Katarzyna Zielińska poleca nową powieść autora Perfum Prowansji w Wydawnictwie AMBER
Frédérick d`Onaglia 
Dom nad lazurowym urwiskiem

Groźna i piękna sceneria skalistych zatoczek Lazurowego Wybrzeża. Laura, ilustratorka książek dla dzieci, po rozstaniu z mężem mieszka tam z córką i synem w domu ojca, który zaginął na morzu w tajemniczych okolicznościach.
Pewnego dnia Laura otrzymuje dziwny spadek od człowieka, który był wrogiem jej ojca… Dlaczego?
Spokojne życie ilustratorki zostanie zburzone, a ona sama będzie potrzebowała pomocy Raphaëla, nowo poznanego przystojnego restauratora… Czy ją dostanie? Czy razem dotrą do prawdy?
Ale jak to się dzieje, że Raphaël zawsze pojawia się w najbardziej krytycznym momencie? To kolejna zagadka wyjątkowo podłej zdrady, którą Laura musi rozwikłać…

„Idealna powieść na lato. Pozwala odetchnać morskim powietrzem Lazurowego Wybrzeża i zachwycić się jego pięknem. Frédérick d`Onaglia cudownie opowiada o tym magicznym miejscu. ”
„L`avenir”

Frédérick d`Onaglia jest zakochany w Prowansji. W swoich powieściach ukazuje jej najpiękniejsze zakątki, miejsca magiczne i nieznane. W tej idyllicznej scenerii osadza swoje sagi rodzinne pełne nieokiełznanych namiętności, żądzy, chorych ambicji, miłości i nienawiści.
Jego pierwsza powieść ukazała się w 2004 roku i otrzymała dwa wyróżnienia literackie. Dziś Frédérick d`Onaglia jest autorem dziewięciu powieści, m.in. Perfumy Prowansji i Powrót do źródeł.

   

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.