Odgadnij zagadkę, inaczej ona zginie…

Przegląd

Już tylko 6 dni dzieli nas od chwili, w której każdy z nas będzie musiał sobie zadać pytanie, czy zna rozwiązanie morderczej zagadki psychopatycznego mordercy.

„48” to jeden z najlepszych thrillerów, jaki ukazał się na rynku niemieckim w ostatnich latach. Przez wiele tygodni gościł na listach bestsellerów, a z Andreasa Grubera uczynił jedną z największych gwiazd niemieckiego thrillera obok Sebastiana Fitzka.

Dołączysz do tej perwersyjnej gry, czy schowasz się w kącie?

Sprawdzimy to 27 września!

 

Tytuł: 48

Tytuł oryginału: Todesfrist

Seria: Maarten S. Sneijder i Sabine Nemez tom 1

Format: 143×205 mm
Oprawa: miękka

Liczba stron: 500

Tłumaczenie: Magdalena Kaczmarek

ISBN: 978-83-65830-23-4

Cena: 42,90 zł

Premiera: 27.09.2017

Jeżeli w ciągu czterdziestu ośmiu godzin odgadniesz, dlaczego uprowadziłem tę kobietę, zostanie ona przy życiu. W przeciwnym razie – zginie”.

Takim komunikatem rozpoczyna się perwersyjna gra seryjnego mordercy. Głodzenie, wlewanie atramentu do płuc, zamurowywanie żywcem w betonowym słupie…

Monachijska policjantka Sabine Nemez rozpaczliwie szuka motywu, wyjaśnienia. Tym bardziej, że chodzi również o życie jej matki. Dopiero gdy do śledztwa włącza się pewien Holender, schemat działania sprawcy staje się jasny. Przerażającą inspiracją psychopaty okazuje się stara książka obrazkowa…

48” to jeden z najlepszych thrillerów, jaki ukazał się na rynku niemieckim w ostatnich latach. Przez wiele tygodni gościł na listach bestsellerów, a z Andreasa Grubera uczynił jedną z największych gwiazd niemieckiego thrillera obok Sebastiana Fitzka.

Wielowątkowa, pełna zagadek i zwrotów akcji opowieść to mistrzowski thriller psychologiczny, który fanów gatunku przyprawi o szybkie bicie serca i będzie trzymał w nieustannym napięciu aż do ostatniej strony.

Kryminalna uczta, której nie możesz przegapić!

Andreas Gruber napisał thriller, który przykuwa niezwykle interesującymi charakterami postaci, mroczną atmosferą i trzymającą w napięciu akcją”. (Media-Mania)

„Głęboka i przemyślana historia”. (literatopia.de)

„Lektura obowiązkowa dla fanów gatunku i dowód na to, że również niemieckojęzyczni autorzy potrafią szarpać nerwy czytelników”. (Hitradio rt1)

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.