Wydawnictwo Buchmann poleca "Kici"

Wydawnictwo Buchmann poleca "Kici"
Kici
Lucjan Brychczy – legenda Legii Warszawa
Grzegorz Kalinowski, Wiktor Bołba w rozmowie z Lucjanem Brychczym


Legendarny piłkarz Lucjan Brychczy „Kici”  bezpośrednio, szczerze i bez kompromisów o życiu prywatnym i świecie futbolu!

Obecnie prezes honorowy Legii, mimo 80-tych urodzin, jest aktywny jako trener piłkarski. Opowiada o swojej karierze sportowej – przez chwile zwątpienia i triumfalny powrót – i o życiu osobistym.
Autorom udało się „otworzyć” zwykle niechętnego do osobistych rozmów Kiciego.

Współczesny futbol to nie tylko historia goli, spotkań, boiskowych dramatów. To coraz częściej pieniądze, transfery i medialne pojedynki gwiazd, których kreacja wykracza poza granice prostej gry, jaką jest piłka nożna. Niewielu jest zawodników i trenerów wiernych i oddanych klubom, miastom i kibiciom, a wśród tej garstki wyróżnia się Lucjan Brychczy. Ślązak z urodzenia, warszawiak z wyboru, piłkarz Legii.

Kici to zapis wspomnień mistrza, opowieści jego rywali i admiratorów oraz opisy tłumaczące i przypominające czasy zapomniane lub kompletnie nieznane nowym pokoleniom fanów futbolu. Książka wpisuje się w obchody Roku Brychczego, który ustanowili wraz z klubem kibice Legii Warszawa.

Opowiedziane świetnym, potoczystym językiem!
Książka wzbogacona o wyjątkowe zdjęcia!

 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.