Przewodnik rowerowy dla początkującego i zaawansowanego cyklisty

Przegląd

Przewodnik rowerowy-Warszawa

16 tras rowerowych po Warszawie i okolicy, 54 niezwykłych miejsc, 1009 kilometrów i niewyobrażalnie duże pokłady energii wynikające ze spalenia kalorii to wszystko co mieści się w Przewodniku rowerowym: Warszawa i okolice, Wydawnictwa RM

Jeśli kochacie wyprawy rowerowe i chcielibyście poznać uroki Warszawy i jej okolic ten podręczny, ilustrowany przewodnik jest właśnie dla Was. Znajdziecie w nim wszystko,czego jako wytrawni cykliści potrzebujecie: stopień trudności, długość oraz szacowany czas pokonania trasy.

Natomiast jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z jednośladem i nie wiecie jak odpowiednio przygotować się do wycieczki na początku przewodnika znajdziecie rady i wskazówki dotyczących ubioru, wyboru odpowiedniego sprzętu oraz obowiązujących przepisów.
Autorskie drogi rowerowe biegną m.in. przez Warszawę, Żelazową Wolę, Modlin i Otwock. Nie omijają Kampinoskiego Parku Narodowego i Lasu Chojnowskiego. Co więcej zdecydowana większość opisanych tras to pętle, których początek i koniec usytuowany jest w miejscach z dostępną komunikacją miejską.

Zatem nie ociągajcie się i sprawdźcie, która z opisanych tras, zaznaczonych na oddzielnych mapach będzie dla Was odpowiednia.
Do zobaczenia na trasie!

Kategorie: Sport i Turystyka
Tagi: RM

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.