Firma Free-hotspot.com oferuje bibliotekom publicznym w całej Polsce darmową instalację hotspotów, czyli punktów zapewniających gościom biblioteki bezprzewodowy dostęp do internetu.
Irlandzka spółka zapowiada, że w ramach akcji promocyjnej sama dostarczy sprzęt i oprogramowanie oraz zainstaluje hotspoty. Biblioteka musi jedynie mieć łącze do szerokopasmowego internetu. Free-hotspot.com zarabia na reklamach, które oglądają użytkownicy w zamian za darmowe połączenie z internetem.
Zainteresowane biblioteki powinny do końca czerwca kontaktować się z firmą Creatio Business Development (www.creatio.pl), polskim partnerem Free-hotspot.com.
Artykuły powiązane:
Kategorie:
nowe technologie
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4
O autorze
Artykuły powiązane
Skomentuj
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.






