PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red

Przegląd

Rodzina flagowych modeli czytników PocketBook Touch Lux wzbogaca się o swojego przedstawiciela w wersji limitowanej. Producent wprowadza właśnie na polski rynek PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red, łączący w sobie wykwintny styl i wysoki komfort czytania.

To szykowne urządzenie ma wszystkie cechy, które zapewniają wyjątkową wygodę e-lektury, a jednocześnie jest dowodem wysublimowanego gustu właściciela”, przekonuje Maksym Zhelezniak, Szef Działu Sprzedaży PocketBook S.A. na obszar Europy Środkowej i Wschodniej.Koncepcję wzoru czytnika docenili profesjonaliści, przyznając mu nagrodę Red Dot Design Award”.

PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red_nowość

Teraz nowy model dostępny w efektownym kolorze rubinowej czerwieni jeszcze mocniej wpisuje się w kanony klasycznej mody. Nie bezpodstawnie projektanci czytnika wykorzystali ten właśnie odcień – wszak miał on wpływ na Christiana Lacroix, Coco Chanel określała go „kolorem życia”, a także kojarzy się z ekskluzywnymi samochodami sportowymi.

Twórcy PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red inspirowali się najpiękniejszymi klejnotami świata, doceniając ich piękno i nieskazitelność. Dzięki specjalnej technologii nanoszenia koloru na urządzenie, nawet po latach użytkowania czytnik zachowa swój unikalny kolor rubinu.

We wnętrzu eleganta kryją się wszystkie nowoczesne elementy, które stanowią o jakości urządzenia. Wyświetlacz E Ink Carta™ o rozdzielczości HD 1024×758 pikseli zapewnia wysoki kontrast elektronicznych książek oraz dogodne warunki do czytania dla oczu użytkownika. Czytnik wyposażony jest także w przednie podświetlenie LED, które gwarantuje pełną swobodę korzystania z elektronicznej biblioteczki niezależnie od pory dnia i warunków oświetlenia.PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red_widok z dołu

Żarliwi e-czytelnicy staną przed nie lada wyzwaniem zapełnienia pojemnej, czterogigabajtowej pamięci rubinowego towarzysza. Dla prawdziwych moli książkowych dostępna jest wirtualna półka karty microSD z 32GB miejsca do wykorzystania. Długie tygodnie czytania bez konieczności ładowania baterii upłyną w takt 1GH procesora, który niepodzielnie panuje nad 256 MB pamięci RAM. Tak, jak nieco mniej szykowny brat – PocketBook Touch Lux 3, czytnik w wersji limitowanej obsługuje 18 formatów plików tekstowych i cztery graficznych: JPEG, BMP, PNG, TIFF.

Jak na modnisia przystało, PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red jest w stałym kontakcie ze światem, łącząc się za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi z kontem Dropbox, usługami Send-to-PocketBook oraz PocketBook Sync, by szybko, płynnie i bezprzewodowo pobierać nowe treści.

PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red

PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red jest kosztowny, ale nie drogi. Model w kolorze jednego z najcenniejszych kamieni szlachetnych można mieć już w cenie 489 zł. Teraz namiętność czytania będzie miała nowe, pełne pasji oblicze.

O firmie PocketBook

PocketBook jest jednym z największych światowych producentów wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Do chwili obecnej sprzedano w 35 krajach ponad 3 miliony produkty PocketBook. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.

Kategorie: nowe technologie

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.