Abonament Legimi wkrótce na Kindle

Abonament Legimi wkrótce na Kindle

Przegląd

Po blisko 5 latach od udostępnienia abonamentu na ebooki przez Legimi, z usługi skorzystają również właściciele Kindle. Dzięki temu, subskrypcja dostępna będzie dla ponad 90% posiadaczy e-czytników w Polsce.

Do tej pory Legimi dostępne było dla posiadaczy inkBOOKów oraz PocketBooków. Już niebawem osoby zamawiające abonament bez limitu będą mogły korzystać z niego także na czytnikach Kindle, wciąż najpopularniejszych urządzeniach wśród polskich czytelników ebooków. Wyniki kolejnych badań i ankiet potwierdzają, że ok ⅔ urządzeń w naszym kraju to modele oferowane przez Amazon.

Mieliśmy świadomość, że ta kilkusettysięczna rzesza miłośników ebooków do tej pory pozbawiona była szansy na korzystanie z Legimi, więc gdy takowa tylko się pojawiła, postanowiliśmy uczynić zadość oczekiwaniom. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że Kindle daje jedynie namiastkę możliwości oferowanych przez książki w chmurze w aplikacjach Legimi. Właśnie dlatego z naszego abonamentu można korzystać aż na 4 różnych urządzeniach, aby w pełni docenić korzyści płynące z nielimitowanego dostępu do ebooków i audiobooków. – komentuje Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi.

Posiadacze Kindle będą mogli korzystać z subskrypcji Legimi w ciągu najbliższych tygodni. Już teraz natomiast na stronie www.legimi.pl/kindle można zapisać się na powiadomienie o premierze i specjalnej ofercie na start. W dniu premiery usługi na Kindle dostępnych będzie co najmniej 5 000 tytułów. Niewykluczone, że liczba będzie znacznie większa, gdyż wielu wydawców dopiero dołącza swoje tytuły. Wśród już potwierdzonych są m.in. Albatros, Świat Książki, Fabryka Słów czy też HarperCollins. Na Kindle będzie można korzystać aktywując jeden z dostępnych pakietów bez limitu, dających dostęp do ebooków (od 32,99 zł miesięcznie) lub ebooków i audiobooków (od 39,99 zł).

Jednocześnie z rozwojem na polskim rynku, Legimi kontynuuje działania w Niemczech i Chinach. W październiku nasi zachodni sąsiedzi otrzymają możliwość zamawiania czytnika za 1 euro, a na początku 2018 roku udostępniona zostanie wersja serwisu dla klientów z Państwa Środka. W celu przyspieszenia ekspansji Legimi wspólnie z Polskim Domem Maklerskim realizuje publiczną ofertę obligacji. Szczegóły oferty, która trwać będzie do 21 września, znajdują się na stronie www.legimi.pl/obligacje. Poprzednia, zakończona sukcesem emisja, umożliwiła dynamiczny rozwój usługi czytnik za 1 zł w Polsce.

Kategorie: nowe technologie
Tagi: Kindle, Legimi

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.