Publio.pl w mobilnej aplikacji dla klientów Orange

Publio.pl w mobilnej aplikacji dla klientów Orange

Przegląd

28 tysięcy e-booków, prawie 3 tysiące audiobooków i 350 tytułów prasowych z oferty księgarni internetowej Publio.pl jest już od dziś, środy, 13 września br. dostępne w nowej aplikacji mobilnej dla klientów Orange. 

Publio.pl i Orange przygotowały nową aplikację mobilną – Czytelnia Orange, dzięki której czytelnicy książek i czasopism zyskają szybki i wygodny dostęp do najnowszych e-booków, audiobooków i e-prasy. Aplikacja pozwala korzystać z pełnej oferty Publio.pl i atrakcyjnych promocji oferowanych przez księgarnię – wystarczy pobrać ją i zainstalować na smartfonie lub tablecie. Rejestracja z podaniem posiadanego numeru telefonu umożliwi błyskawiczne dokonywanie zakupów  i czytanie kupionych pozycji już chwilę po złożeniu zamówienia, bez czekania na transfer płatności. Płatność za zakupy będzie automatycznie doliczona do rachunku za telefon .

– Cały czas staramy się podążać za najnowszymi trendami i maksymalnie ułatwiać naszym użytkownikom zakup nowych tytułów. Dlatego w partnerstwie z Orange stworzyliśmy wyjątkową, nowoczesną aplikację, która pozwala cieszyć się lekturą nie tylko bez wychodzenia z domu, ale nawet bez konieczności każdorazowego realizowania płatności – mówi Beata Gutowska, dyrektor zarządzająca Publio.pl.

Klienci Orange jako jedni z pierwszych będą mogli kupić gorące nowości tej jesieni – „Oskarżenie” Remigiusza Mroza oraz „Anię” Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego – pierwszą autoryzowaną przez rodzinę biografię Anny Przybylskiej.

Aplikacja umożliwia m .in. zakup pojedynczych tytułów prasowych, a także cyklicznej, odnawialnej automatycznie prenumeraty. Jej użytkownicy skorzystają również z intuicyjnego odtwarzacza audiobooków, dzięki któremu będą mogli odsłuchać je od razu po zakupie.

Wszystkie kupione tytuły będą dostępne na wirtualnej półce klienta w aplikacji, skąd w dowolnej chwili będzie można pobrać je i zapisać w pamięci swojego urządzenia. Aby korzystać z aplikacji należy mieć dostęp do internetu, ale w ofercie da klientów Orange transfer danych w aplikacji nie pomniejszy pakietu danych.

Aplikacja umożliwia również łatwe przesyłanie e-booków na czytniki Kindle za pomocą jednego kliknięcia. Klienci korzystający wcześniej z innych księgarni będą mogli dodać kupione w nich pliki do swojego konta w Czytelni Orange, tak by mieć do nich łatwy dostęp w jednym miejscu.

Aplikację Czytelnia Orange od dziś, 13 września br. mogą bezpłatnie pobrać klienci sieci Orange posiadający urządzenia z systemem Android.

Aplikacja powstała we współpracy z firmami developerskimi Unity S.A. i Better Software Group z Wrocławia.

 

Publio.pl to działająca od 5 lat internetowa księgarnia Agory, która oferuje czytelnikom 28 tys. e-booków, 2,7 tys. audiobooków oraz 350 tytułów prasowych. W ofercie księgarni znajdują się zarówno bestsellery literatury pięknej i literatury faktu, jak i wydawnictwa specjalizujące się w publikacjach naukowych, edukacyjnych czy poradnikowych. Koneserzy prasy mogą wybierać spośród wiodących tytułów rynku wydawniczego, takich jak m.in. „Gazeta Wyborcza”, „Polityka”, „Zwierciadło”, „Wysokie Obcasy Extra” i wiele innych.

Tagi: Orange, publio.pl

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.