Instytut Literatury – Program Wsparcia Promocji

Instytut Literatury – Program Wsparcia Promocji

Przegląd

Instytut Literatury ogłosił Program Wsparcia Promocji. Do udziału w Programie upoważnieni są autorzy, którzy opublikowali dotąd co najmniej jedną autorską książkę literacką. Program ma charakter ciągły – zgłoszenia przyjmowane są przez cały rok.

Wydanie książki można uznać za połowę sukcesu, natomiast tylko profesjonalna kampania promocyjna zapewni dobrej literaturze i zdolnemu autorowi pożądany rozgłos. Jako Instytut Literatury zdajemy sobie sprawę z takiego stanu rzeczy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno czytelników, pragnących zapoznać się z nową wartościową literaturą, jak i autorów oraz wydawców, którzy nie są w stanie przebić się do głównego obiegu z przyczyn finansowych.

Zasady programu są proste: jeżeli jesteś autorem przynajmniej jednej autorskiej książki literackiej, masz ciekawe pomysły na promocję swojego dzieła i wsparcie partnera, który zapewni ich realizację – możesz uzyskać od nas dofinansowanie nawet do dziesięciu tysięcy złotych.

Program obejmuje np. organizację spotkań autorskich, przygotowanie spotów promujących książkę czy kampanię w mediach społecznościowych

 

Szczegóły TUTAJ

Kategorie: Instytucje