Ewa Szmidt-Belcarz nowym Prezesem Zarządu Empik Sp. z o.o.

Ewa Szmidt-Belcarz nowym Prezesem Zarządu Empik Sp. z o.o.

Przegląd

W dniu 2 lutego 2015 r. pani Ewa Szmidt-Belcarz obejmie funkcję Prezesa Zarządu Empik Sp. z o.o. Ewa_Szmidt-Belcarz_foto2Zastąpi na tym stanowisku pana Olafa Szymanowskiego, który zakończył współpracę ze spółką i Grupą Empik Media & Fashion S.A.

Pani Ewa Szmidt-Belcarz stanie na czele spółki Empik z misją sfinalizowania prowadzonych od pewnego czasu zmian modelu biznesowego firmy.

Zanim dołączyła do spółki Empik, pani Ewa Szmidt-Belcarz zajmowała stanowisko Partnera w McKinsey & Company, gdzie kierowała Pionem Sprzedaży Detalicznej i Dóbr Konsumenckich, z sukcesem doradzając wielu firmom w kształtowaniu strategii marketingowo-sprzedażowej, poprawie efektywności operacyjnej oraz
w programach transformacji w Polsce i regionie. Ewa Szmidt-Belcarz została awansowana na stanowisko globalnego Partnera w
McKinsey & Company, jako pierwsza kobieta w historii polskiego biura firmy. Wcześniej zajmowała różne stanowiska w pionach marketingu firm działających na rynku dóbr konsumenckich w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Pani Ewa Szmidt-Belcarz posiada podwójny dyplom magistra Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz CEMS Master in International Management ze Szkoły Głównej Handlowej oraz London School of Economics, jak również dyplom MBA renomowanej uczelni INSEAD we Francji.

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.