Wszystkie nasze pocałunki – bestseller z Top 3 “New York Timesa” w serii AMBERA Romans Historyczny

Wszystkie nasze pocałunki – bestseller z Top 3 “New York Timesa” w serii AMBERA Romans Historyczny

Przegląd

Julia Quinn

Wszystkie nasze pocałunki
 
 

Hugh Prentice nie cierpi przemądrzałych kobiet. A poza tym, nawet gdyby jakimś cudem polubił towarzystwo Sary Plainsworth i tak nie miałoby to znaczenia.
Po tragicznym pojedynku ten błyskotliwy matematyk porzucił salonowe rozrywki i nie interesuje go zabieganie o względy pięknych dam.

Sara nie cierpi zarozumiałych mężczyzn. A poza tym nigdy nie wybaczyła Hugh pojedynku, który omal nie zniszczył jej rodziny. Jednak kiedy oboje są zmuszeni spędzić tydzień w swym towarzystwie, przekonują się, że nie zawsze można ufać pierwszemu wrażeniu. A gdy jeden pocałunek przeradza się w dwa, trzy, cztery, matematyk może pogubić się w rachunkach,
a elokwentnej damie po raz pierwszy w życiu może zabraknąć słów…

JULIA QUINN skończyła Harvard, potem studiowała medycynę na Uniwersytecie Yale. Nie została jednak lekarzem, tylko… jedną z największych gwiazd romansu historycznego. Jej powieści są wydawane w USA w blisko milionowych nakładach, wyróżniane najważniejszymi nagrodami, w tym dwukrotnie najwyższą: RITA Award, i zajmują najwyższe miejsca na listach bestsellerów.
Żywe dialogi i niezapomniane postacie bohaterek, energicznych, odważnych kobiet, gotowych łamać konwenanse epoki, nadają nieodparty urok błyskotliwym powieściom Julii Quinn nazywanej współczesną Jane Austen.

 
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.