PRZEDSPRZEDAŻ Mroczny spadek – Małgorzata Mossakowska-Górnikowska 

Przegląd

Książka w sprzedaży
http://tylkorelaks.pl/690-mroczny-spadek-9788381190312.html

„Mroczny spadek” to trzymająca w napięciu opowieść. Główna bohaterka odziedziczy mieszkanie, w którym znajduje się tajemniczy skarb. Niestety lista spadkobierców jest długa i nie wiadomo, kto zdoła go zdobyć. Dramatyczne zwroty akcji, wielkie emocje i …, miłość, sprawia, że trudno oderwać się od lektury.
27-letnia warszawianka, absolwentka socjologii, Maja Zalewska po skończeniu studiów razem z przyjaciółką Julką wyjeżdża do Poznania. Do Warszawy ponownie sprowadzi ją śmierć ojca, po którym dziedziczy mieszkanie przy ul. Poznańskiej. Maja nie jest jednak jedynym spadkobiercą, a wraz ze spadkiem pojawią się długi, niespłacone kredyty i masa problemów.
Odziedziczony lokal skrywa tajemnicę. Ponadto na jaw zaczyna wychodzić podwójna tożsamość dziadka – pierwszego właściciela lokalu, który okazuje się radzieckim żołnierzem oddelegowanym do Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na teren Polski.
Majka stopniowo odkrywająca kolejne tajemnice, będzie musiała kursować pomiędzy Warszawą i Poznaniem. Z pomocą przyjaciół postara się także odnaleźć skrytkę, do której klucz wmurował w ścianę łazienki jej przyszywany dziadek.
Jaką tajemnicę skrywa skrytka, i czy to właśnie Majce przypadnie ostatecznie spadek? Na te pytania odpowiedz znajdziemy w książce.

Autor Małgorzata Mossakowska-Górnikowska
https://www.facebook.com/malgorzata.gornikowska.pisarz

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok
http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku
https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok 

 

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.