Zmiany w Platonie

Zmiany w Platonie

Przegląd

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku z radością i nieukrywaną satysfakcją przedstawiamy Państwu nasz nowy serwis internetowy www.platon.com.pl. Na naszej zmodernizowanej stronie przedstawiamy autorską, biznesową aplikację, która została stworzona z myślą o naszych Klientach i Kontrahentach. Dzięki wdrożeniu nowoczesnej aplikacji informatycznej będziemy mogli jeszcze bardziej usprawnić procesy sprzedażowo-zakupowe. Pozwoli to także w sprawny i szybki sposób zarządzać bazą produktów Wydawców w naszych magazynach. Nasza aplikacja pozwala Wydawcom m.in. na: zakładanie zapowiedzi w naszym systemie, samodzielną możliwość modyfikacji kartoteki produktu, podgląd i transfer bieżącej oferty dostępnej w naszym magazynie oraz kompleksowy dostęp do raportów sprzedaży.Umożliwiamy także naszym Klientom zakup książek w formacie ebooków, dzięki serwisowi www.eplaton.pl. Tutaj nikogo nie będziemy przekonywać, że w dobie powszechnej cyfryzacji wszystkiego co możliwe, była to dla nas sprawa absolutnie priorytetowa.Wraz z udoskonaleniem i unowocześnieniem naszych serwisów  internetowych przedstawiamy również nasze logo w nowej odsłonie.

Jesteśmy firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, działamy w branży od 1995 roku, nie zwalnia nas to jednak  z obowiązku podążania  z duchem czasu i ciągłego udoskonalania naszych projektów. Zapewniamy naszym Klientom harmonijną i profesjonalną współpracę na najwyższym poziomie.

Mamy nadzieję, że usprawnienie działania naszego serwisu internetowego oraz nasz nowy logotyp odbije się pozytywnym echem wśród naszych Kontrahentów. Pozwoli nam to po raz kolejny udowodnić, że jesteśmy firmą nowoczesną, dla której zadowolenie naszych Klientów jest sprawą priorytetową.

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Platon

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.