Zmiany personalne w Wydawnictwie Dwie Siostry

Zmiany personalne w Wydawnictwie Dwie Siostry

Przegląd

Z początkiem grudnia 2023 roku do zespołu Wydawnictwa Dwie Siostry dołączył Michał Wachnicki i objął stanowisko dyrektora operacyjnego ds. sprzedaży. Będzie odpowiadał m.in. za współpracę z kontrahentami i partnerami biznesowymi oraz planowanie strategii sprzedażowej firmy.

Jego atutem jest ponad 12 lat doświadczenia w zarządzaniu działami sprzedaży w branży książkowej. W 2012 roku rozpoczął współpracę z Grupą PWN oraz OSDW Azymut na stanowisku szefa sprzedaży, a później dyrektora sprzedaży detalicznej stacjonarnych księgarni PWN. Od 2018 roku jako członek zarządu, a następnie prezes zarządu spółki ePWN (dawniej Ravelo) odpowiadał za sprzedaż w kanale e-commerce. W 2020 roku dołączył do zarządu spółki OSDW Azymut w roli dyrektora handlowego/dyrektora sprzedaży i marketingu, a od listopada 2022 roku pełnił funkcję dyrektora operacyjnego.

Michał Wachnicki zastąpi dotychczasowego dyrektora handlowego Norberta Raka, który z początkiem stycznia kończy współpracę z Wydawnictwem Dwie Siostry. Bardzo dziękujemy Norbertowi za kilkuletnią współpracę i życzymy powodzenia w kolejnych zawodowych wyzwaniach.

 

Kategorie: Rynek Polski