Oferta wydawnictwa SQN dostępna w Amazon.com

Oferta wydawnictwa SQN dostępna w Amazon.com
Wydawnictwo SQN, jako pierwsza polska oficyna wydawnicza, stworzyła użytkownikom czytników Kindle możliwość kupowania książek elektronicznych bezpośrednio w sklepie Amazon.com.
Od lipca 2013r.  każdy posiadacz Kindle’a może dokonać zakupu ze swojego czytnika i natychmiast cieszyć się lekturą.

Paweł Szczepanik, specjalista ds. ebooków wydawnictwa SQN tak motywuje działania podjęte przez oficynę: Wejście Amazona do Polski było wielokrotnie zapowiadane, a później odkładane. Postanowiliśmy więc sami zapukać do giganta z Seatlle. Nasza współpraca z Amazonem to ogromne ułatwienie dla posiadaczy czytników Kindle – teraz mogą kupować nasze ebooki gdzie i kiedy chcą jednym kliknięciem, bezpośrednio z urządzenia.Co dzięki tej współpracy zyskują czytelnicy? Oferta książek w Amazon.com jest najłatwiej dostępna dla posiadaczy czytników marki Kindle. Amazon wprowadził system zakupów opierających się na jednym kliknięciu. Po założeniu konta na Amazon.com, można dokonywać zakupów bez każdorazowego wpisywania numeru karty kredytowej, ciągłego logowania się i oczekiwania aż transakcja zakończy się powodzeniem. Formuła jest prosta: wybierasz, kupujesz i czytasz, a w międzyczasie następuje transfer pieniędzy.

Z ofertą Wydawnictwa SQN można zapoznać się pod linkiem: http://bit.ly/wydawnictwo-sqn

Na razie oferta SQN dostępna jest tylko dla użytkowników, którzy zarejestrowali swoje czytniki w Polsce lub jednym z krajów Unii Europejskiej. Docelowo zostanie rozszerzona na cały świat.

Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom jest publikowanie książek “z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną a jeszcze kolejny po prostu literaturą. Jednak każdy z nich ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książkę. Strona www: www.wsqn.pl

 

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.