"Powieść w altówce" od 11 kwietnia w księgarniach

"Powieść w altówce" od 11 kwietnia w księgarniach
11 kwietnia pojawi się w księgarniach Powieść w altówce Natashy Solomons. To najnowsza powieść ukazująca się w serii z Salamandrą (najstarszej serii Domu Wydawniczego REBIS).

Wiosną 1938 roku Elise Landau, córka słynnego pisarza, przybywa do starego dworu Tyneford. Młodziutka wiedenka zmuszona do objęcia posady pokojówki nie wie nic o Anglii poza tym, że jej się nie spodoba. Wspominając dom rodzinny, z którym jedynym łącznikiem jest powieść ojca przemycona w altówce, Elise wie, że przeszłość to zamknięta karta i że otwiera się nowy rozdział jej życia. Tymczasem wybucha wojna, świat się zmienia, a ona musi się zmienić wraz z nim. W Tyneford przekonuje się, że można być więcej niż jedną osobą – i kochać więcej niż raz. 

Początek nowego romansu. Koniec pewnej ery.


Natasha Solomons
urodziła się w 1980 roku. W wieku lat dziewięciu zatrudniła się do pracy po raz pierwszy – było to wypasanie owiec. Potem, wspólnie z mężem, zajęła się zawodowym pisaniem scenariuszy filmowych. Obecnie pracują nad adaptacją Listy pana Rosenbluma (wydana przez REBIS w 2010). Poza tym pisze doktorat poświęcony osiemnastowiecznej poezji. Mieszka w Dorset. Zapraszamy też na stronę autorki – www.natashasolomons.com
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.