WESPAZJAN t. VI już w księgarniach!

Przegląd

Właśnie trafia do księgarń Zaginiony syn Rzymu, VI tom cyklu WESPAZJAN, Roberta Fabbri.

 

 

RZYM, 51 ROK

Wyzwoleńcy cesarza Klaudiusza, Narcyz i Pallas, toczą między sobą walkę o kontrolę nad tronem. Każdy z osobna wysyła Wespazjana do Armenii, by tam bronił interesów Rzymu. Jednakże stawką jest coś więcej niż ochrona podległego królestwa. Krążą pogłoski, że cesarzowa Agrypina spiskuje, by zdestabilizować Wschód. Wespazjan musi znaleźć sposób, jak służyć jednocześnie dwom panom… Narcyz ze wszystkich stara się zniszczyć Agrypinę, Pallas chce ją uratować.

W Armenii Wespazjan zostaje schwytany. Jest przetrzymywany w najstarszym mieście na ziemi. Jak ma się stamtąd wydostać? I czy Rzym rządzony przez kobietę, która nim gardzi, jest bezpieczniejszy dla Wespazjana od więziennej celi?

 

ROBERT FABBRI ukończył studia z teatrologii na Uniwersytecie Londyńskim i przez 25 lat pracował w przemyśle filmowym i telewizyjnym. Był asystentem reżysera przy takich produkcjach, jak Hornblower, Hellraiser, Czas Patriotów i Billy Elliot. Jego życiowa pasją jest historia starożytna, co zaowocowało cyklem powieści o Wespazjanie. Mieszka w Londynie i Berlinie.

 

Kategorie: Literatura
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.