Nowe wydanie „Chichotu losu”

Nowe wydanie „Chichotu losu”
Nowe wydanie „Chichotu losu”

Nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwo 1 marca ukaże się nowe wydanie powieści „Chichot losu” autorstwa Hanki Lemańskiej

 
Czy wiesz, że odbierając telefon w środku nocy możesz przewrócić całe swoje życie do góry nogami?
Joanna jest młoda, niezależna, a w pracy rywalizuje tylko z najlepszymi. Tę odrobinę wolnego czasu, który jej pozostaje, dzieli między grono wiernych, trochę zwariowanych przyjaciółek a Marka. Od czasu do czasu. Bez zobowiązań. Czego chcieć więcej od życia?
Pewnej nocy wszystko staje na głowie. Aśka, Łukasz i rudy kot całkowicie odmienią życie Joanny. Przyjdzie jej się zmierzyć z wieloma wyborami i ich konsekwencjami. Jak pogodzić karierę zawodową z opieką nad dwójką zupełnie obcych dzieci?
Nie wszystko da się zaplanować i przewidzieć, ale niespodziewane zmiany, które zsyła nam los, mogą okazać się najlepszym, co nas dotąd spotkało.

*

Na podstawie powieści „Chichot losu” Telewizja Polska wyprodukowała serial obyczajowy pod tym samym tytułem. W rolach głównych występują Marta Żmuda-Trzebiatowska i Mateusz Damięcki.

Hanka Lemańska (1959-2008) była psychologiem i trenerem umiejętności menadżerskich i psychologicznych. Prywatnie – mężatką, matką dwójki dzieci i macochą dwóch pasierbów. Jeździła starym garbusem i miała psa przybłędę, którego uroda łamała wszelkie kanony estetyczne.
Świat bez Hanki Lemańskiej nie jest już taki sam… ale na szczęście dla wielbicieli twórczości literackiej tej autorki pozostały jej książki „Aneczka” oraz „Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym”.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.