Kupując "Motyla" pomagasz

Kupując "Motyla" pomagasz
Kupując ‚Motyla’ pomagasz!

Niezapomniana powieść Lisy Genovy pt. ‚Motyl’ już trafia do rąk polskich czytelników. Wcześniej książka zachwyciła i wzruszyła miliony czytelników na całym świecie, a przy okazji otworzyła im oczy na to, czym naprawdę jest choroba Alzheimera.
Motyl to bowiem opowieść o kobiecie sukcesu, która w wyniku choroby Alzheimera o wczesnym początku stopniowo traci swoje myśli i wspomnienia, a tym samym odkrywa, że każdy dzień przynosi jej inne spojrzenie na miłość i życie.

Przypominamy, że kupując ‚Motyla’ otrzymujecie nie tylko masę niezapomnianych wzruszeń i wrażeń literackich, ale również macie szansę pomóc osobom chorym na chorobę Alzheimera.

Wydawnictwo Papierowy Księżyc bowiem przy okazji sprzedaży książki ‚Motyl’ wspiera Polskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera. Część środków ze sprzedaży tej wyjątkowej powieści zostanie przekazane na wsparcie Stowarzyszenia.

Oto co o ‚Motylu’ powiedziała Prezes Stowarzyszenia:

„Wciągająca i poruszająca historia poznawania samej siebie w nowej, zmieniającej się pod wpływem choroby rzeczywistości.
Prawdziwa i szczera do bólu. Jest w niej wszystko co powinniśmy wiedzieć o świecie, w jaki wkraczają osoby, u których zdiagnozowano chorobę Alzheimera.
Czytając tę doskonałą książkę, czułam się tak, jak gdybym to ja sama opisywała jedną z historii któregoś z moich pacjentów.”

Alicja Sadowska – psycholog, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.