Szybki kurs mówienia Berlitz – nowe tytuły w serii

Szybki kurs mówienia Berlitz – nowe tytuły w serii
Szybki kurs mówienia Berlitz – nowe tytuły w serii

 

   
 
Rodzina Szybkich kursów mówienia Berlitz powiększyła się o kolejne dwa tytuły. Teraz bez problemu opanujemy podstawy komunikacji w języku francuskim i włoskim na poziomie A1-A2. Nie masz czasu na naukę? Nie szkodzi. Szybki kurs mówienia sam znajdzie dla siebie czas.

Szybki kurs mówienia to doskonała propozycja dla zapracowanych. Można korzystać z niego wszędzie i o każdej porze – w samochodzie, podczas ćwiczeń na siłowni, a nawet w wannie! Seria powstała z myślą o tych, którzy uczą się języka samodzielnie. Pozwala błyskawicznie opanować umiejętność sprawnego komunikowania się w codziennych sytuacjach towarzyskich i zawodowych – pierwsze efekty nauki pojawią się już po kilku tygodniach!

Kurs składa się z płyty CD zawierającej nagrania słów, zwrotów i wyrażeń, które można wielokrotnie powtarzać. Niezbędne informacje gramatyczne i garść ciekawostek kulturoznawczych znajdziemy w dołączonej do płyty książeczce.
Teraz, oprócz kursu języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, mamy do dyspozycji Szybki kurs mówienia w wersji francuskiej i włoskiej.
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.