Nowa gra karciana do nauki mnożenia: Kieszonkowiec Trzy po trzy

Przegląd

Doskonały sposób na opanowanie tabliczki mnożenia podczas świetnej zabawy!

Kieszonkowiec Trzy po trzy to wciągająca gra karciana do nauki mnożenia dla dzieci już od 8. roku życia. Świetnie sprawdzi się podczas spotkań w gronie znajomych, wieczorów z rodziną czy na lekcji matematyki.

Talię kart można wykorzystać do 6 różnych gier towarzyskich, takich jak: refleks, szeregowiec, blef, bingo, wariacja i snap. Do kart dołączona jest instrukcja, w której szczegółowo zostały wyjaśnione zasady wszystkich wariantów rozrywki. Intrygujące, a zarazem zabawne ilustracje rozbudzą wyobraźnię i ułatwią zapamiętywanie.

o współpracy przy Kieszonkowej serii zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy –Trzy po trzy opracował graficznie Maciej Łazowski. Merytoryczną zawartością kieszonkowca zajęła się Patrycja Zakaszewska.

Wygodny format kart sprawia, że talia zmieści się w kieszeni i sprawdzi w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole.

wiek: 8+

liczba graczy: 10-20 minut

czas gry: 10-20 minut

Instrukcja w środku

W serii Kieszonkowce znajdują się gry i quizy karciane do nauki geografii i przyrody, matematyki, języka angielskiego, ćwiczenia myślenia logicznego i rozwijania wiedzy.

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2018

Więcej informacji:Kieszonkowiec Trzy po trzy

 

Polub Kieszonkowce: https://www.facebook.com/kieszonkowce/

Kategorie: Edukacja