Być młodą w każdym wieku

Być młodą w każdym wieku
Nadia Volf
„Być młodą w każdym wieku”

 

Zastanawialiście się, dlaczego w wieku 80 lat jedne kobiety czują się zmęczone i chore, podczas gdy inne otwierają szkoły tańca?
Dlaczego jedne dwudziestolatki mogą przebalować całą noc i nazajutrz zdać egzamin, podczas gdy inne męczą się byle błahostką.
Cóż, dlatego że jedne dbają o siebie, o swoje ciało, a inne nie!

W starożytnych Chinach panował zwyczaj płacenia lekarzom, kiedy człowiek… czuł się dobrze. Tuż po pojawieniu się choroby leczenie stawało się bezpłatne. Dlaczego? Ponieważ dobry lekarz powinien umieć zapobiec chorobie.

Być młodą w każdym wieku to praktyczny przewodnik, w którym autorka łączy medyczną wiedzę Zachodu z tradycyjną medycyną chińską. Za pomocą licznych przykładów i ponad 100 rysunków, przedstawiających ćwiczenia i punkty akupunkturowe, pokazuje w jaki sposób poprzez proste działania, w tym digitopunkturę (stymulację punktów akupunkturowych palcami) i przyjęcie nowych zwyczajów żywieniowych każda kobieta może sama zadbać o własne ciało.

Nadia Wolf wyjaśnia też, czym się charakteryzuje i jakie ma możliwości kobiece ciało na określonym etapie życia, jakie problemy można napotkać i jak sobie z nimi radzić. Niniejsza książka to nieocenione źródło wiedzy, jak żyć długo, szczęśliwie i w pełnej formie.

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.