Dieta przyspieszająca metabolizm

Dieta przyspieszająca metabolizm
Dieta przyspieszająca metabolizm

Zdrowy i przyjemny przepis na schudnięcie

Poradnik „Dieta przyspieszająca metabolizm” autorstwa specjalistki żywieniowej Haylie Pomroy i pisarki Eve Adamson skierowany jest do wszystkich osób, które chcą zrzucić kilogramy, ale także zdrowo się odżywiać i poprawić swoją przemianę materii. Książka ukaże się 15 stycznia nakładem Wydawnictwa Burda Książki (dawniej G+J Książki).

Hasło „Jedz więcej i chudnij szybciej” brzmi nieprawdopodobnie, a jednak jest prawdziwe. Odpowiednio dobrane pożywienie może być lekarstwem w walce z otyłością – przekonuje Haylie Pomroy, specjalistka do spraw żywienia i właścicielka klinik m.in. w Beverly Hills, pracująca dla takich gwiazd jak Cher czy Jennifer Lopez. Wnioski z wielu lat doświadczenia zawodowego zebrała w poradniku, tworząc racjonalny plan wyjątkowo smacznej diety, która może przynieść naprawdę rewolucyjne efekty.

W książce „Dieta przyspieszająca metabolizm. Jedz więcej i chudnij szybciej” autorki opisały szczegółowo potwierdzoną medycznie metodę regulowania metabolizmu dzięki doborowi odpowiedniego składu posiłków. Dieta taka nie wymaga wyrzeczeń i wpływa pozytywnie na cały organizm, dlatego jej zalety docenią nie tylko osoby borykające się z nadmiarowymi kilogramami. Metoda Haylie Pomroy pomaga również w leczeniu przewlekłych chorób i naprawie źle działającej przemiany materii.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.