"Sekret" po raz trzeci z rzędu Bestsellerem Empiku

"Sekret" po raz trzeci z rzędu Bestsellerem Empiku
„Sekret” po raz trzeci z rzędu Bestsellerem Empiku!
 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że „Sekret” Rhondy Byrne wydany nakładem Wydawnictwa Nowa Proza został po raz trzeci z rzędu laureatem nagrody Bestseller Empiku. 
Od daty wydania 2 lata temu, w listopadzie 2007 roku, „Sekret” nieprzerwanie utrzymuje się na liście bestsellerów Empik oraz na pozostałych listach bestsellerów księgarskich w Polsce. Nakład „Sekretu” wyniósł ponad 240 tysięcy egz., a z uwagi na duże zapotrzebowanie rynku Wydawnictwo Nowa Proza dodrukuje kolejne.
Do inspiracji „Sekretem” przyznaje się m.in. Doda, Nicole Kidman, Oprah Winfrey i wiele innych gwiazd.

„Sekret” Rhondy Byrne otrzymał trzy nagrody EMPIK: Bestseller 2007, Bestseller 2008 i Bestseller 2009 i ponad 100 razy był na liście bestsellerów TOP 20 EMPIK, oraz przez ponad rok był na szczycie najważniejszych list bestsellerów sieci sprzedaży w Polsce.
W 2010 roku nakładem Wydawnictwa Nowa Proza ukaże się kontynuacja Sekretu pt.: „Sekret. Potęga młodości.” Autorstwa Rhondy Byrne .

Książka „Sekret” to absolutny bestseller ostatniego roku i druga najlepiej sprzedająca się książka na świecie. Więcej na stronie www.nowaproza.eu
Wyłącznym dystrybutorem Sekretu jest FK Jacek Olesiejuk Sp. z o.o. www.olesiejuk.pl 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.