Najmodniejszy kalendarz na 2018 rok – CzaroMarownik od Wydawnictwa Kobiecego

Przegląd

Kalendarz polecany kobietom przez kobiety, z mnóstwem pozytywnych i inspirujących myśli, nutką magii i fantastycznymi poradami w dziedzinie urody, zdrowia i mody. CzaroMarownik 2018 jest już dostępny w sprzedaży.

CzaroMarownik 2018 to nietuzinkowe połączenie wygodnego organizera z twistem poradnikowym. Jest on wspaniale praktyczny – każdy dzień rozpisany jest na jednej stronie, co daje optymalnie dużo miejsca na notatki, przemyślenia i oznaczenia ważnych wydarzeń z życia. Wyszczególniono też święta – zarówno te znane i te mniej znane – bo przecież celebrować można zawsze, nawet w Międzynarodowy Dzień Pocałunku (wtedy nawet trzeba!).

CzaroMarownik 2018 to także mnóstwo wskazówek, jak zadbać o urodę i ciało, przepisy na smaczne dania, domowe receptury na zdrowe kosmetyki, owocowe peelingi i maseczki, porady dietetyczne, ekotrendy, modne idee, jak zero waste czy foodsharing, a nawet sposoby na podniesienie libido 🙂

W końcu CzaroMarownik 2018 to cudowna nutka magii i inspiracji w postaci horoskopu na 2018, ciekawych artykułów o przesądach, feng shui, nocy Kupały czy związku między osobowością a ulubionym kolorem. Każda strona kalendarza zawiera podstawowe informacje astrologiczne oraz kieruje do czytelniczki pozytywne przesłanie.

Zamknięty w 448 stronach, w twardej oprawie, z połyskującą okładką, przemiły dla oka i w dotyku CzaroMarownik 2018 zaczaruje każdą kobietę i uczyni jej rok 2018 inspirującym. Jest on fenomenalnym prezentem, jaki można sprawić sobie i kobiecie najbliższej sercu.

Sprawdź i zamów kalendarz CzaroMarownik 2018 w Wydawnictwie Kobiecym TUTAJ>

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.