Nowości z serii Kroniki Spiderwick

Nowości z serii Kroniki Spiderwick
Pieśń Niksy

 

 
 
Kontynuacja bestsellerowej serii o magicznym świecie, który istnieje tuż obok nas. Tym razem akcja powieści przenosi się na słoneczną Florydę. Główni bohaterowie to Nick, jego przyrodnia siostra Laurie i starszy brat Julian. Są też znane z poprzednich części elfy, chochliki i inne niezwykłe stworzenia. I tym razem nie zabraknie tajemnic i mrożących krew w żyłach wydarzeń.

Pozdrowienia z FLORYDY:

Myślicie, że jest tu fajnie? Pomyłka! Z początku było nawet nieźle, ale potem trafiła mi się przybrana siostra, okropny dziwoląg. Przywiozła ze sobą wielką, głupią książkę o istotach fantastycznych. Twierdziła, że naprawdę można je spotkać. Nie uwierzyłem jej i to był błąd. Teraz te paskudztwa są wszędzie. WSZĘDZIE! I nie odejdą, dopóki im nie pomożemy! Niech to licho!

Wielka podróż po fantastycznym świecie z Naparstkiem w roli przewodnika
Interaktywne uzupełnienie bestsellerowej serii Kroniki Spiderwick

 

Skrzat Naparstek, opiekun majątku Spiderwick, przedstawia swój album. Są tu wycinki z gazet, zdjęcia, listy i różne pamiątki.  Czytelnicy mogą zapoznać się z historią starej posiadłości i jej mieszkańcami. Ta niezwykła, interaktywna książka, opowiada o tym jak magiczny świat skrzatów, goblinówi i troli zadomowił się w naszym całkiem realnym świecie.  To wspaniałe uzupełnienie bestsellerowej serii Kroniki Spiderwick

Kroniki Spiderwick. Opowieść filmowa – książka bogato ilustrowana fotosami!

 

Chcąc zacząć wszystko od nowa po rozwodzie z mężem, Helen Grace opuszcza Nowy Jork i wprowadza się z trójką dzieci do opuszczonego rodzinnego majątku Spiderwick. Pewnego dnia, penetrując swój nowy dom, dziewięcioletni Jared Grace znajduje na strychu książkę, Przewodnik terenowy Arthura Spiderwicka po fantastycznym świecie wokół nas. Mimo licznych ostrzeżeń, Jared czyta Przewodnik i jego życie zmienia się na zawsze. Musi teraz strzec książki, by nie wpadła w niepowołane ręce. Korzystając z pomocy domowego skrzata Naparstka, Jared, jego brat – bliźniak Simon oraz ich siostra Mallory stawiają czoła światu istot fantastycznych.

Kroniki Spiderwick – limitowana edycja (box)
 
 

Kroniki Spiderwick – nr 1 na liście bestsellerów „New York Timesa”
Ponad cztery miliony sprzedanych egzemplarzy!

Wszystko zaczęło się od dziwnego i tajemniczego listu, który pozostawiono dla Tony’ego DiTerlizzi i Holly Black w pewnej małej księgarni w Nowej Anglii. Trójka rodzeństwa opowiadała w tym liście o swoim ciotecznym pradziadku Arthurze Spiderwicku i niedokończonej księdze, w której opisał on istoty uznawane na ogół za baśniowe. W bestsellerowym cyklu Kroniki Spiderwick czytelnicy mogli śledzić pasjonujące przygody Jareda, Simona i Mallory Grace’ów, którzy ocalili dzieło życia swego pradziadka, stawiając czoło krasnoludom, goblinom i elfom.

 

 

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.