John Flanagan, Wilki Arazan. Zwiadowcy. Tom 17

17. tom bestsellerowej serii fantasy!

 

Zwiadowcy. Tom 17.Wilki Arazan.

John Flanagan

Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska

Seria: ZWIADOWCY
Tom: 17
Wiek: 9+
Premiera: 6 grudnia
Tytuł oryginalny: Arazan’s Wolves
Format: 135×200

ISBN: 978-83-8266-186-6 (miękka)
ISBN: T: 978-83-8266-187-3 (twarda)
Oprawa: miękka i twarda
Liczba stron: 304
Cena: 42,90 (miękka)
Cena: 49,90 (twarda)

 

Epicka opowieść o honorze, przyjaźni i wielkiej przygodzie

 

Zwiadowcy powracają w nowej, mrożącej krew żyłach przygodzie!
Tym razem Will i Maddie wyruszają z pomocą do dalekiej Celtii – górzystej i nieprzyjaznej dla wędrowców krainy, której mieszkańcy nie słyną z otwartości i gościnności. Tamtejszą ludność prześladują tajemnicze bestie. Podobno za atakami na wieśniaków stoi wataha wilków olbrzymich – mitycznych stworzeń, które według jednych wyginęły setki lat temu, a według innych w ogóle nie istniały.
Zwiadowcy nie zdają sobie sprawy, że tym razem przyjdzie im się zmierzyć z zupełnie nowym przeciwnikiem, którego nie da się powstrzymać zwykłymi strzałami. Oboje będą musieli pokonać swoje lęki, Will powróci wspomnieniami do swojego poprzedniego pobytu w Celtii i zmierzy się z trudną przeszłością, a Maddie z niebywałą odwagą stawi czoło prawdziwemu złu.
Czy podczas tej niebezpiecznej, pełnej tajemnic wyprawy zwiadowcy przekonają się, że w legendach i mitach jest ukryte ziarno prawdy?

ZWIADOWCY
MEGABESTSELLEROWA SERIA FANTASY

Wydawana od 2009 roku seria o przygodach zwiadowcy Willa oraz jego mistrza Halta cieszy się niesłabnącą popularnością wśród coraz to nowych czytelników.
Pierwszy tom sprzedał się w ponad 300 tysiącach egzemplarzy, fani organizują kolonie pod szyldem Zwiadowców, a fanpage cyklu liczy niemal 30 tysięcy fanów.

Seria składa się z 17 woluminów, autor napisał też dwa tomy prequelowe.

Kategorie: Fantastyka