Hiszpański Na wakacje – nowość z serii Audio Kurs wydawnictwa Edgard

Hiszpański Na wakacje – nowość z serii Audio Kurs wydawnictwa Edgard
Hiszpański Na wakacje – nowość z serii Audio Kurs wydawnictwa Edgard

 

 
 
Przed podróżą, wyjazdem wakacyjnym bądź na urlop, dla wszystkich wybierających się do Hiszpanii bądź krajów Ameryki Łacińskiej, wydawnictwo Edgard przygotowało Hiszpański Na wakacje.

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych i uczy hiszpańskich słówek i zwrotów niezbędnych w trakcie podróży, wypoczynku, zwiedzania czy uprawiania sportu. Dzięki 16 dialogom możemy poznać słownictwo przydatne w różnych sytuacjach: podczas zamawiania dania w restauracji, kupowania biletu, rezerwowania noclegu, zakupów, odprawy bagażowej, wypożyczania samochodu, czy nawet wizyty u lekarza.

Audio Kurs Hiszpański Na wakacje
obejmuje 16 lekcji, 73 minuty nagrań rodowitych Hiszpanów, oraz podręcznik (32 strony), który zawiera pełny ich zapis oraz tłumaczenia zdań i dialogów.
Płyty można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Audio Kurs szybko uczy porozumiewać się w języku hiszpańskim w praktycznych sytuacjach i szkoli wymowę. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie, w autobusie i w drodze do pracy lub szkoły.

Dystrybucję kursu, a także pozostałych z serii Audio Kurs, prowadzą: Dictum, Wkra, Azymut, Matras, Omnibus, Polanglo.

W serii Audio Kurs ukazały się:
Kursy podstawowe – do nauki 11 języków, m.in. włoski, francuski, chiński, czeski, szwedzki, niderlandzki.
Kursy do pracy i przed wyjazdem: Angielski Praca za granicą, Angielski w pracy – Office English, seria Na wakacje: Angielski, Francuski;
Kursy dla średnio zaawansowanych: At Work, Travel, Business English, Adventure;
Kursy dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych: Idiomy, Phrasal Verbs, seria World Today I-III, Niemiecki W pracy, W podróży.

Cena 19,99
Więcej informacji www.jezykiobce.pl
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.