Obrazkowy kurs językowy angielskiego

Przegląd

Współczesny człowiek nieustannie komunikuje się za pomocą obrazów. Ikony widoczne na smartfonach, tabletach czy laptopach, znaki drogowe, niespotykana dotychczas ilość fotografii, które gromadzimy i udostępniamy to tylko kilka przykładów. PONS postanowił wykorzystać ten element naszej codzienności i zastosować go w nauce języków obcych.

Redakcja PONS stworzyła serię nowatorskich kursów obrazkowych – wśród nich Obrazkowy kurs językowy angielskiego. Sprawdzi się wśród osób rozpoczynających naukę języka, ale z powodzeniem można korzystać z niego również, żeby powtórzyć i utrwalić swoją wiedzę.

Kurs to 20 rozdziałów, które przygotowują do najpopularniejszych sytuacji z codziennego życia – przedstawianie się czy szukanie mieszkania. W kolejnych rozdziałach poznajemy bardziej zaawansowane słownictwo, które sprawi, że poradzimy sobie z rozmowami na trudniejsze tematy – od wizyty u lekarza do wizji przyszłości świata.

Obrazkowy kurs językowy angielskiego to również ponad 200 nagrań, które ułatwią i przyspieszą naukę. Dołączone na płycie transkrypcje wszystkich czytanych tekstów usprawnią proces rozumienia słuchanego tekstu.

Zastosowana metoda zbliży nas do sytuacji pobytu za granicą, gdzie również nieustannie spotykamy obrazy, próbujemy je nazwać, komunikujemy się na najróżniejsze tematy i przede wszystkim jesteśmy zmuszeni do rozumienia innych ludzi. Nauka z kursem obrazkowym uczy nas słuchać, rozumieć i wyrażać własne myśli.

Wydawca: Wydawnictwo LektorKlett | Seria: PONS | Autor: Opracowanie zbiorowe | Liczba stron: 256 | Forma: książka + CD | ISBN: 978-83-8063-301-8 | Cena detaliczna: 54,90 zł | http://www.kursyobrazkowe.pl/

Kategorie: Edukacja
Tagi: LektorKlett, PONS

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.