Wydawnictwo Edgard proponuje: angielski dla nastolatków

Przegląd

Oryginalne połączenie nauki angielskiego z rozrywką: wciągające materiały, niezwykła szata graficzna i najwyższy poziom merytoryczny!

kolaz-gram-fisz

Jak uczynić naukę języka angielskiego przyjemniejszą dla nastolatka? Odpowiedź na to pytanie znalazło wydawnictwo Edgard. W serii adresowanej dla nastolatków znajduje się #GRAmatyka – niezwykła książka do nauki angielskiej gramatyki – oraz Fiszki SCHOOL dla opanowania i utrwalenia słownictwa.

#GRAmatyka to książka stworzona specjalnie z myślą o nastolatkach w wieku 10-14 lat, napisana w formie gry fabularnej opartej na motywie podróży dookoła świata. 14 interesujących rozdziałów przeprowadza ucznia przez kolejne zagadnienia gramatyczne, takie jak użycie zaimków i przedimków, stopniowanie przymiotników, tryb rozkazujący, budowę oraz użycie czasów. Poprzez wypełnianie ćwiczeń czytelnik zbiera punkty, które umożliwiają zdobywanie kolejnych stopni na książkowym statku i które można wymienić potem na pamiątki z podróży. Forma nauki oparta na mechanizmach grywalizacji na dłużej przyciąga uwagę i uprzyjemnia zdobywanie wiedzy, którą można sprawdzać na bieżąco dzięki licznym ćwiczeniom i testom.

Fiszki SCHOOL to kompleksowy system nauki angielskich słówek i zdań dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Każdy zestaw uczy 300 najważniejszych słówek i konstrukcji gramatycznych. Fiszki z kolorowymi ilustracjami prezentują nie tylko znaczenie danego słowa, ale też użycie w kontekście, co ułatwia zapamiętywanie. Program komputerowy dołączony do fiszek zawiera liczne ćwiczenia, gry i testy, które pozwalają w przyjemny sposób utrwalić poznane słownictwo.

Zarówno do fiszek, jak i książki dołączone zostały również płyty CD zawierające nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów – native speakerów, dzięki czemu można ćwiczyć rozumienie ze słuchu, poznać poprawną wymowę i osłuchać się z językiem.

Mocną stroną omawianych materiałów jest także atrakcyjna, nieinfantylna, a przy tym estetyczna szata graficzna, która zachęci do nauki każdego nastolatka!


O autorce #GRAmatyki:

Dorota Kondrat – metodyk nauczania i lektorka języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem. Trenerka w oświacie, autorka artykułów poświęconych twórczemu uczeniu się i nauczaniu, scenariuszy lekcji (Fundacja INEK, Letnia Szkoła Kreatywności) oraz wielu projektów edukacyjnych. Prezes Fundacji Instytut Edukacji Kreatywnej – INEK.


Angielski #GRAmatyka, Dorota Kondrat

ISBN:978-83-7788-723-3

Cena: 34,90 zł

Fiszki SCHOOL

Etap I I like strawberries ISBN: 978-83-7788-508-6

Etap II Do you enjoy watching action films? ISBN: 978-83-7788-509-3

Cena: 39,90 zł

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.