Już 20 marca w Papieskim Instytucie Biblijnym w Rzymie – międzynarodowa premiera bezprecedensowej książki Jeffreya Archera i prof. Francisa Moloney „Ewangelia według Judasza”. Spotkanie z dziennikarzami poprowadzi Rektor tej uczelni ojciec Stephen Pisano.
Do tej pory akredytowało się 500 dziennikarzy z całego świata.
Konferencja prasowa odbędzie się 20 marca 2007, o godz. 11.00 na Stampa Estera (Foreign Press Club), Via dell’ Umilta 83 c, 00187 Rome.
Zainteresowani dziennikarze proszeni są o wcześniejszą akredytację i kontakt z Liz Sich, tel. +39 06 675911 lub mailowo liz@colmangetty.co.uk
Oprócz uroczystej premiery w Rzymie, spotkania z dziennikarzami i promocja najnowszej książki „Ewangelia wg Judasza” odbędzie się też w Londynie (21 marca), Dublinie (23.03), Waszyngtonie (29.03). W sumie książka ukaże się w 9 krajach. We Włoszech wydawcą książki jest wydawnictwo Mondadori. W Polsce – Dom Wydawniczy REBIS. Pierwsze egzemplarze książki – także jej polskiego wydania – pojawią się właśnie podczas konferencji prasowej w Rzymie.
Ta strona jest dostępna tylko dla zalogowanych osób. Jeżeli masz konto, to się zaloguj, a w innym przypadku zarejestruj się.
Artykuły powiązane:
Kategorie:
Religia
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4






