3 lata Podróżniczej Księgarni Internetowej www.bezdroza.com

3 lata Podróżniczej Księgarni Internetowej www.bezdroza.com
3 lata Podróżniczej Księgarni Internetowej www.bezdroza.com
 
 
Podróżnicza Księgarnia Internetowa www.bezdroza.com obchodzi właśnie 3. urodziny! Z tej okazji do 18. 05. 2005 roku wszystkie przewodniki Wydawnictwa Bezdroża będzie można kupić w Podróżniczej Księgarni Internetowej z 10% rabatem!
Z okazji jubileuszu ogłoszony został również konkurs na najlepszą recenzję przewodników Wydawnictwa Bezdroża. Główną nagrodą w konkursie jest 3-dniowa wycieczka do Lwowa dla 2 osób (wraz z noclegiem, wyżywieniem, opieką pilota oraz z przewodnikiem). Dodatkowe nagrody to przewodniki Wydawnictwa Bezdroża, wybrane przez laureatów konkursu.
 
Warto wstąpić także do Klubu Bezdrożnika, który liczy już ponad 1000 osób! Korzyścią z bycia klubowiczem jest możliwość tańszego zakupu wszystkich produktów sprzedawanych przez Podróżniczą Księgarnię Internetową (dzięki rabatom i niższym kosztom przesyłki) oraz stałe informowanie o nowościach wydawniczych (wysyłka katalogu wydawniczego). Wyłącznie dla członków Klubu przygotowano też różnego rodzaju promocje i oferty. Aby zostać klubowiczem należy jedynie wypełnić ankietę zamieszczoną na końcu każdego przewodnika i przesłać ją pocztą.
 
Podróżnicza Księgarnia Internetowa jest obecnie jedną z największych i najstarszych księgarni turystycznych w Polsce. Początkowo istniała jako serwis www.eurazja.pl zawierający informacje dla podróżników wybierających się w regiony Europy i Azji Środkowo-Wschodniej. Obecnie jest portalem, w którym możecie znaleźć informacje i pozycje pomocne w podróżowaniu do prawie każdego zakątka Ziemi. Warto podkreślić, że Księgarnia oferuje często materiały niedostępne w księgarniach tradycyjnych i w innych księgarniach internetowych.
 
Więcej szczegółów na stronie www.bezdroza.com/jubileusz.html
Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.