Nowa seria National Geographic

Nowa seria National Geographic
Nowa seria National Geographic – PROFESJONALNA FOTOGRAFIA CYFROWA

 

    
 
Ta kolejna, wyjątkowa seria Wydawnictwa G+J RBA obejmuje trzy książki autorstwa Michaela Freemana – światowej sławy fotografa i pisarza. Specjalizuje się on w fotografii podróżniczej, a popularność zawdzięcza stosowaniu efektów specjalnych.
W niezwykłych poradnikach tej serii zostały szczegółowo wyjaśnione kluczowe zagadnienia dotyczące aspektów fotografii cyfrowej: koloru, krajobrazu i przyrody oraz fotografii zbliżeniowej. Autor radzi także, jak dobrać sprzęt w zależności od warunków i potrzeb oraz jak chronić go przed czynnikami zewnętrznymi.
Setki kolorowych, fascynujących fotografii, doskonałe przykłady, praktyczne wskazówki, inspirujące komentarze i osobiste refleksje autora pozwolą na umiejętne wykorzystanie możliwości, poznanie i zrozumienie sekretów oraz technik fotografii cyfrowej.
W poradniku „Kolor” autor opisuje naturę koloru – jego działanie w teorii i w praktyce oraz uczy, jak operować barwami w fotografii cyfrowej.
W „Fotografii zbliżeniowej” Freeman zdradza tajniki fotografii zbliżeniowej – od komponowania dzieł martwej natury aż po odkrywanie intrygującego świata zdjęć mikroskopowych.
W „Krajobrazach i przyrodzie” dowiemy się natomiast, jak uchwycić piękno otaczającego nas świata, postępując według zasad kadrowania perfekcyjnych ujęć. 
Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.