Prodoks w Internecie

Prodoks w Internecie

W tym tygodniu rozpoczęła swoją działalność witryna wysyłkowego klubu książki o nazwie Prodoks czyli Promotor Dobrej Książki.

Aby móc robić zakupy należy się najpierw zalogować na stronie. Do wyboru są książki pogrupowane w 10 kategorii, m.in.: Dla Dzieci i młodzieży, Jan Paweł II, Szukającym drogi w życiu codziennym, Literatura maryjna, Modlitwa, Powieść i opowiadania.

Co prawda nie ma na razie typowej listy bestsellerów książkowych, ale można się zapoznać z listą 10 najlepiej sprzedających się artykułów. Wśród książek są to „Rozważania o wierze”, „Cuda Ojca Pio”, „Sprawa Zmartwychwstania”, „Skarby śniegu”, „Cień Ojca”.

Przypomnijmy: Celem Klubu jest jak najszersza popularyzacja książki katolickiej i dotarcie do maksymalnej liczby potencjalnych czytelników. A ich spektrum jest bardzo szerokie, o czym świadczy chociażby decyzja umieszczenia katalogów w GW. 

Pierwszy katalog ukazał się 14 września 2001. Jego nakład wyniósł 1mln 300 egz. i zawierał 24 strony. Oprócz książek znajdują się tam również taśmy VHS. Oferta książkowa to ponad 150 tytułów od 20-kilku wydawców. czytaj więcej

Kategorie: Religia, Rynek Polski

O autorze

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.