Wydawnictwo Lira zaprasza na swoje stoisko na Międzynarodowych Targach Książki

Przegląd


Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie wydawnictwo Lira zaprezentuje swoją bogatą ofertę książkową na stoisku 179 w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki. Nie zabraknie nowości, będą też bestsellery – zarówno z beletrystyki, jak i non-fiction.

26 maja o godz. 17:00 gościć będziemy Jacka Getnera, autora doskonałych komedii kryminalnych, który będzie podpisywać swoje książki, w tym najnowszą powieść z detektywem Jackiem Przypadkiem. Na 27 maja zaplanowane jest spotkanie z Wojciechem Nerkowskim, który o godz. 11:00 będzie podpisywać swój bestsellerowy thriller „Everest”. O godz. 12:30 będziemy gościć Małgorzatę Starostę autorkę znakomitej komedii kryminalnej „Na tropie trupa”, a o godz. 14:00 pojawi się Wojciech Dutka, autor cieszącej się uznaniem czytelników „Amerykanki”. Tego dnia o godz. 15:30 wybitny reżyser Feliks Falk będzie podpisywać swój prozatorski debiut „Gmach. Opowieści prawdopodobne i prawdziwe”.

28 maja na stoisku Liry gościć będziemy autorkę książek z serii biografii historycznych, Iwonę Kienzler, która o godz. 11:00 będzie podpisywać swoje książki, w tym m.in. najnowszy tytuł „Księżna Daisy. Pani na zamkach w Książu i Pszczynie”. O godz. 12:30 Renata Czarnecka będzie podpisywać „Aleję Białych Róż”, a o godz. 14:00 gościć będziemy Wacława Holewińskiego podpisującego swoją najnowszą powieść „Cieniem będąc, cieniem zostałem”. Tego dnia o godz. 15:30 pojawi się także Marcin Pilis, laureat Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza, autor m.in. „Ciszy w Pogrance” czy „Mnogości rzeczy”

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 179 w Sali Ratuszowej PKiN.

Więcej na temat Liry znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Lira