Magdalena Stachera, „Bez zobowiązań”

Przegląd


Magdalena Stachera
„Bez zobowiązań”
Lipstick Books

 

Kto powiedział, że zdrada jest domeną mężczyzn?
Dominacja, manipulacje i seks w odważnym, kobiecym wydaniu!

 

Znudzona rodzinną rutyną i brakiem zainteresowania ze strony męża kobieta postanawia zapisać się na kurs tańca. Ta jedna decyzja staje się początkiem kilku romansów i poszukiwań szczęścia na własną rękę. Powieść Stachery to odważna kobieca historia z zaskakującym zakończeniem.

Premiera e-booka
27 maja!

Katarzyna i Krzysztof są małżeństwem od dziesięciu lat, wspólnie wychowują córkę. Są świetnymi partnerami, ale ona czuje, że mąż nie zwraca na nią najmniejszej uwagi, tym bardziej że – jak na rasowego informatyka przystało – wpatrzony jest przede wszystkim w ekran komputera. Katarzyna postanawia znaleźć lekarstwo na wszechobecną nudę i zapisuje się na zajęcia z tańca towarzyskiego. Mimo że nowo poznany partner taneczny rażąco odbiega od ideału mężczyzny, znajomość z nim pomaga Katarzynie spełnić pragnienia o byciu jednocześnie adorowaną i dominującą.

Odzyskana pewność siebie skutkuje nie tylko zmianami w wyglądzie, ale i niespodziewanym awansem, ten z kolei otwiera przed Katarzyną nowe możliwości, i to nie tylko zawodowe… Kolejne znajomości stają się dla niej doświadczeniami na polu własnej seksualności, władczości i moralności. Gdzieś z tyłu wciąż powraca pytanie: co z małżeństwem?

Odważna historia opowiedziana z bardzo kobiecej perspektywy plus zaskakujący finał to przepis na udaną lekturę.

 

Magdalena Stachera – psycholog zajmująca się wspieraniem pacjentów, poza tym służąca dwóch kotów i jednej papugi. W wolnych chwilach, pomiędzy pracą a spełnianiem życzeń zwierzyńca, pisze, szydełkuje, wyplata. Wbrew panującej modzie nie lubi dalekich podróży.

 

Bez zobowiązań to bardzo odważna i dość kontrowersyjna wersja historii o Kopciuszku. Znajdziecie w niej wiele kobiecych fantazji i mnóstwo emocji, które umilą Wam wieczór. To idealna lektura, pozwalająca przenieść się na chwilę do świata uwodzenia, manipulacji i dobrego seksu. Serdecznie polecam!
K.N. Haner, autorka serii Mafijna miłość

Bez zobowiązań to powieść, w której autorka wywołuje burzę w umyśle czytelnika, a na koniec miażdży go bezpośredniością i przewrotnością. Bohaterowie znakomicie wykreowani, szczególnie ich podłoże psychologiczne. Lektura obowiązkowa dla każdej kobiety! Uwaga – uzależnia od pierwszych stron!
Polecam sprawdzić!
K.A. Figaro, autorka serii Rozchwiani

Dobra uczennica, pilna studentka – świetnie się zapowiada, co? Jak to więc się stało, że Katarzyna skończyła jako sfrustrowana podwładna Cesarza, który zwraca się do niej „Kasza”, a kochając się z mężem, myśli tylko o tym, czy lepiej odmalować sufit w sypialni, czy kupić córce rowerek? Zabawne? Ech, nie wtedy, kiedy masz to na co dzień, we własnym życiu. Przeżyłam to. I z radością czekałam na moment, gdy Katarzyna zrozumie, że musi cały swój świat postawić do góry nogami. Od dzisiaj córka sprząta po sobie sama, mąż sam robi sobie kolację, a szef – niech spiernicza. Nie jest łatwo przeprowadzić taką rewolucję, ba! Kochanka nie jest łatwo znaleźć! Dlatego Katarzyna zalicza dwa i… pół romansu (jak to możliwe? Przekonajcie się!), dowiaduje się, że jej matka wcale nie jest taką beznadziejną zrzędą, tylko kobietą z temperamentem i ciekawą przeszłością, a mąż… Mąż to w ogóle okazuje się największym zaskoczeniem. Czytałam, śmiałam się – to polska Bridget Jones! Idealna książka, by zapomnieć o codzienności. A nawet spojrzeć na nią z dystansu. A Ty, czy wiesz, że najfajniejszy mężczyzna na świecie być może znajduje się w tej chwili kilka metrów od ciebie?
Ada Nowak, autorka Pani Władzy

Powieść lekka, ale niepozbawiona emocji. Zaskakująca i niekiedy wprowadzająca w osłupienie. Nie takiej historii się spodziewałam, ale to, co przeczytałam, okazało się zdecydowanie lepsze, od tego, co zakładałam. Świat Katarzyny i Krzysztofa wciągnął mnie od pierwszej strony, a zakończenie sprawiło, że przez długi czas dochodziłam do siebie. Gorąco polecam!
Kinga Litkowiec, autorka serii Demony z Los Angeles

Co zrobisz, gdy w twoim małżeństwie już dawno zdechły wszystkie motylki w brzuchu? Gdy w życie brutalnie z buciorami wkracza monotonia i rozsiada się w twoim domu? Może wystarczy kurs tańca i irytujący partner lub kilka miłych schadzek? Poznaj losy Katarzyny i sprawdź, dokąd zaprowadzi ją niemoralna gra.
Zespół 1001 Romansów

Bardzo lubię takie książki, które od pierwszych stron intrygują. Bez zobowiązań wydaje się być prostą historią opowiadającą o codziennym życiu. Ale w tej codzienności tkwią wyjątkowość i coś takiego niezwykłego, co szybko prowadzi do ekscytacji wywołanej uczuciami bohaterów. Odłożenie choć na chwilę tej książki jest wręcz niemożliwe. Zwłaszcza że czyta się ją płynnie, przyjemnie i z ogromnym zaciekawieniem poznaje kolejne sytuacje, tajemnice, romanse, wydarzenia. Oczekuje się totalnie innego zakończenia, niż jest w rzeczywistości. Nieprzewidywalność to ogromny plus tej powieści. Gorąco ją polecam.
Sonia Jargut, instagram.com/joogurcik

Do czego może popchnąć desperacja, gdy motyle w brzuchu odchodzą w zapomnienie, a rutyna małżeńska dostarcza jedynie frustracji? Czy warto ratować związek, gdy temperatura uczuć spada poniżej zera? Słodko-gorzka opowieść o własnych potrzebach, trudnych wyborach i ich emocjonalnych konsekwencjach. Zaskakujący taniec ludzi, którzy dawno przestali się zaskakiwać.
Wioletta Wróblewska, instagram.com/w_i_o_l_a_a__

Kategorie: Literatura
Tagi: Grupa Foksal