Kobiecy dreszczowiec Alicji Sinickiej, autorki bestsellerowej Stażystki

Przegląd

Lepiej zasłaniaj okna po zmroku. 
Nawet jeśli sądzisz, że nie masz nic do ukrycia.

Iza i Arek kiedyś byli przyjaciółmi. Wychowali się na tym samym oławskim osiedlu. Ona w ubóstwie, on w pięknym domu z dużymi oknami. Zawsze ją fascynował, ale miała wrażenie, że są z innych światów, które do siebie nie pasują.
Po latach spotykają się na izbie przyjęć szpitala w Oławie. Doktor Arkadiusz Milski z trudem rozpoznaje w pobitej dziewczynie dawną znajomą. Ich relacja odżywa i budzi namiętne uczucia. Arek czuje, że to właśnie z Izą może ułożyć sobie życie po tragicznej śmierci swojej partnerki.
Ktoś chce pokrzyżować ich plany. Iza dostaje na Facebooku dziwne wiadomości. Pod drzwiami znajduje róże. Czuje, że jest obserwowana, i zaczyna mieć pewność, że śmierć byłej dziewczyny Arka wcale nie była nieszczęśliwym wypadkiem. Czy jej też grozi niebezpieczeństwo?

Książkę możesz zamówić >>TUTAJ

TAJEMNICA JEST KOBIETĄ.
ALICJA SINICKA – MISTRZYNI THRILLERÓW NA SCENIE LITERACKIEJ

Alicja Sinicka rozpoczęła swoją karierę pisarską od powieści romantycznych z elementem sensacji. Na początku 2020 roku zaskoczyła fanów kobiecym psychologicznym thrillerem Stażystka, zyskując jeszcze szersze grono czytelników. W swoich powieściach koncentruje się na ludzkich obsesjach i wstydliwych tajemnicach z zagadkową zbrodnią w tle.

Premiera: 20 maja 2020
ISBN: 978-83-66520-75-2
Cena: 39,90 zł z VAT
Liczba stron: 392
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Wydawnictwo Kobiece

 

Kategorie: Literatura