ebookpoint BIBLIO – platforma nowych możliwości

ebookpoint BIBLIO – platforma nowych możliwości

Przegląd

Od dnia 12.05.2020 NASBI dostępne jest pod nową nazwą ebookpoint BIBLIO. Nową odsłonę platformy znajdą Państwo pod adresem biblio.ebookpoint.pl

Jest nam niezmiernie przyjemnie poinformować, że dokonaliśmy rebrandingu multimedialnej biblioteki cyfrowej NASBI. Zmiana nazwy to jedynie kropka nad i. Przez wiele miesięcy pracowaliśmy nad tym, aby nasza platforma biblioteczna była jeszcze lepsza. Od uruchomienia NASBI wsłuchiwaliśmy się w głosy płynące od partnerów i użytkowników. Wszelkie uwagi skrupulatnie zapisywaliśmy i w dużej części zostały one uwzględnione przy tworzeniu nowej wersji naszej multimedialnej biblioteki cyfrowej. Szczerze wierzymy w to, że ebookpoint BIBLIO znacznie przewyższa pod każdym względem swój pierwowzór.

Jesteśmy teraz częścią jednej z najbardziej rozpoznawalnych księgarni internetowych w Polsce, czyli ebookpoint.pl. Każdy aktualny i przyszły użytkownik tej księgarni będzie miał teraz możliwość poznania usługi multimedialnej biblioteki cyfrowej ebookpoint BIBLIO, a tym samym tytułów wydawców, którzy udostępniają w niej swoje pozycje.

Dzięki takiemu „pokrewieństwu” obu marek każde wydawnictwo może zwiększyć rozpoznawalność i swoje zasięgi. Wszystkie sprawy formalne możemy załatwić podczas jednego spotkania. Co za tym idzie ebookpoint BIBLIO to dla każdego wydawcy doskonała możliwość pozyskania dodatkowego źródła przychodów.

Użytkownicy ebookpoint BIBLIO uzyskują dostęp do platformy na kilka sposobów: poprzez bibliotekę publiczną, bibliotekę uczelnianą lub swojego pracodawcę. Każda firma ma możliwość zakupienia i udostępnienia pracownikom multimedialnej platformy cyfrowej jako nowoczesnego benefitu zapewniającego perspektywę rozwoju zawodowego, prywatnego oraz zaspokajanie indywidualnych pasji poprzez dostęp do literatury.

Ebookpoint BIBLIO daje nieograniczony dostęp do swoich zasobów. Jedynym wymogiem technicznym jest podłączenie do internetu. Platforma gwarantuje też błyskawiczną możliwość wypożyczenia wartościowych treści w trzech formatach: ebooki, audiobooki i kursy video. Niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie, na jakim urządzeniu oraz z jakiego formatu będzie korzystał nasz czytelnik, za każdym razem wydawca może mieć pewność, że jego treści są w pełni zabezpieczone przed piractwem. Całość zasobów jest chroniona autorską technologią zabezpieczania plików znakiem wodnym. Nie ma więc mowy o nieuprawnionym wykorzystaniu wypożyczanych pozycji.

Do tej pory współpracę podjęli z nami: Helion, Onepress, Bezdroża, Czarne, Nasza Księgarnia, wydawcy związani z platformą PDW, Wydawnictwo UJ, Książkowe Klimaty, GWO, Trzecia Strona, Oxford, Packt, i wielu innych. Nie znalazłeś swojego wydawnictwa na powyższej liście? Nic straconego – jeśli chcesz stać się częścią stale rozwijającego się biznesu, skontaktuj się z nami.

Razem stwórzmy platformę XXI wieku!