Długo oczekiwana aktualizacja dla PocketBook InkPad 3 Pro

Przegląd

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy od dawna czekali na aplikację Legimi obsługiwaną przez PocketBook InkPad 3 Pro. W pakiecie oprogramowania 6.0. zawartych jest także wiele modyfikacji i usprawnień, w tym zmiany w wyglądzie, układzie menu i aplikacjach.

Najnowsza aktualizacja dla modelu InkPad 3 Pro zawiera rozwiązania, które są już znane użytkownikom czytnika PocketBook Touch HD3.

Dzięki wydajnej pracy ekspertów PocketBook i Legimi mogliśmy wykorzystać doświadczenia z prac nad poprzednią aktualizacją i opracować pakiet dla czytnika PocketBook InkPad 3 Pro – mówi Maksym Zhelezniak odpowiedzialny w firmie PocketBook za rozwój polskiego rynku. Teraz zarówno sześciocalowy wodoodporny model z obsługą plików audio i łącznością Bluetooth, jak i jego większy odpowiednik z ekranem o wyższej rozdzielczości oferują te same funkcjonalności.

Oprogramowanie 6.0.1067 zawiera:

Nowy wygląd interfejsu dla wszystkich aplikacji, powiadomień oraz paneli zarządzania. Zmieniony został także sposób prezentacji „informacji o książce”, a w aplikacji Audiobooki będzie teraz można łatwiej odsłuchiwać i sortować pliki.

Obsługę aplikacji Legimi i pakiet usprawnień, w którym, poza nowym logiem, pojawiają się:
Nowy interfejs
Zmodyfikowany wygląd sekcji statystyk
Zarządzanie książkami (usuwanie ich z konta, sortowanie w porządku rosnącym lub malejącym po dacie dodania na półkę, dacie otwarcia, pobrania na urządzenie, po tytule lub autorze)
Wyszukiwanie książek po tytule lub autorze
Filtrowanie listy książek według kategorii: „Wszystkie”, „Tylko pobrane”, „Tylko niepobrane”
Wyświetlanie ilości stron pozostałych do końca rozdziału.

Kolejne z obsługiwanych formatów plików czyli CBR, CBZ i EPUB3. Oznacza to, że urządzenie, jak mało które na rynku, wspiera w tym momencie 20 różnych rodzajów plików tekstowych.

Zmieniony układ głównego menu, w którym będzie można dodawać ikony ulubionych aplikacji dostępnych na czytniku.

Dla osób preferujących usługę Cloud wprowadzono opcję logowania się do konta poprzez skanowanie smartfonem kodu QR.

Szybsze wybudzanie z trybu uśpienia, wyższa responsywność panelu dotykowego.

Oprogramowanie można pobrać za pomocą łączności Wi-Fi lub ze strony

 

Kategorie: nowe technologie
Tagi: pocketbook