Książki z serii Amberek na Dzień Dziecka i nie tylko!

Przegląd

AMBEREK to książki, które kochają dzieci i rodzice na całym świecie. Książki kultowe i niepowtarzalne. Współczesna klasyka i olśniewające debiuty.

W serii Amberek znajdziecie książki, którymi zachwycają się dzieci i rodzice na całym świecie, które zdobywają nagrody, najlepsze recenzje i szczyty list bestsellerów: książki kultowe i niepowtarzalne.
W przyjazny sposób rozwijają wrażliwość dziecka, poszerzają horyzonty na świat. Pomagają przełamywać trudności, znaleźć przyjaciół i swoje miejsce wśród innych.

„Seria książeczek Ambera urzeka kolorami i tematyką. Wszystkie są wyjątkowe. To, że każda z książeczek jest bestsellerem na świecie nie jest bez znaczenia – dzieci kochają Amberka!” – Mamotoja.pl

Poznaj nasze bestsellery!


Królik KOCHA marchewki.
Właściwie to kocha je tak bardzo, że w jego przytulnej norce zaczyna brakować dla niego miejsca. Kiedy przyjaciele proponują mu pomoc, Królik z radością ją przyjmuje. Ale czy mnóstwo marchewek nie oznacza przypadkiem mnóstwa kłopotów dla Królika i jego przyjaciół?


Czy chcesz, żeby ktoś cię naprawdę MOCNO PRZYTULIŁ?
Dołącz do Misia Tulisia, który szuka prawdziwego, misiowego przytulenia!
Urocza, ciepła historia o misiu, który budzi się ze snu zimowego i szuka kogoś, kto go przytuli. Odkrywa, że najlepiej przytulić się do swojej mamy.


Gerard marzy, by zatańczyć tak jak inne zwierzęta w konkursie TANIEC DŻUNGLI.

Ale przecież każdy wie, że żyrafy nie umieją tańczyć . . . a może jednak umieją?

 

Czy zajączek, który boi się wyjść z domu, zdoła pokonać swoje obawy przed nieznanym mu światem?
I wyruszy na poszukiwanie swojej przyjaciółki?

Ciepła, zabawna opowieść o sile PRZYJAŹNI, która daje pewność siebie i odwagę.

Już za chwilę w sprzedaży!

 

Napoleon jest najpiękniej wystrojonym stworzeniem w dżungli. A mimo to nie ma przyjaciół. Dlaczego? Bo nikt go nie widzi!
Wiadomo, że kameleony zmieniają kolor i upodabniają się do otoczenia. Napoleon jest właściwie niewidzialny, więc próbuje wszystkiego, żeby zwrócić na siebie uwagę.
Czy mu się to uda?

Poznaj też inne bestsellery Amberka!

www.wydawnictwoamber.pl

Tagi: Amber