Pokoloruj biblijne postaci

Zabawa kredkami to coś, co dzieci uwielbiają. Edycja Świętego Pawła postanowiła tę pasję najmłodszych wykorzystać w szczytnym celu i przy okazji przemycić trochę biblijnej wiedzy. Tak powstała seria kolorowanek biblijnych, dzięki którym naturalnie, przez zabawę, kolorowanie i słuchanie opowieści, wchodzą oni w świat wiary i religii.

Do tej pory w serii zostały wydane następujące pozycje: „Noe”, Dawid”, „Maryja” i ostatnio – „Abraham” oraz „Jozue”. Dzięki nim dzieci poznają bliżej Noego, który bezgranicznie ufał Panu Bogu i zbudował arkę, ocalając przy tym wszystkie gatunki zwierząt przed potopem; Dawida, młodego pasterza, który miał serce pełne miłości do Boga i nim został królem, pokonał groźnego Goliata; Maryję, Matkę Pana Jezusa i nas wszystkich, która zaufała Bogu i powiedziała mu „tak”; Abrahama i jego żonę Sarę, którzy tak bardzo pokładali nadzieję w Panu Bogu, że w podeszłym wieku doczekali się upragnionego syna, Izaaka, oraz Jozuego, którego Mojżesz wybrał na wodza, mającego poprowadzić Izraelitów do Ziemi Obiecanej, czyli Kanaanu.
Sporych rozmiarów ilustracje przedstawiają scenki z życia postaci, której dedykowana jest dana kolorowanka. Rysunki uzupełniają krótkie, przystępnie napisane komentarze pod nimi zamieszczone. Dostarczają one tak potrzebnej wiedzy, powodując, że tajemnicze postaci biblijne stają się bliskie najmłodszym.

 

www.ehurtownia.edycja.com.pl