Maks i Emilka

Przegląd

Maks i Emilka to rezolutne rodzeństwo, które przeżywa przygody typowe dla czasu dzieciństwa. Wyciągają z nich wiele życiowych lekcji. Opowiadania o ich życiu są zabarwione humorem dzięki czemu bawią i uczą najmłodszych czytelników.

Cześć! Ja jestem Maks, a to moja siostra Emilka! Lubimy wszystko to, co lubią dzieci: słodycze, książki o kosmosie, rymowanki, kanapki z masłem orzechowym i wiele innych rzeczy. W naszym domu zawsze dzieje się coś ciekawego, nie ma tu miejsca na nudę. Bardzo kochamy naszych rodziców, nawet kiedy każą nam myć zęby po kolacji. Przeżywamy wiele wspaniałych przygód, którymi postanowiliśmy się z tobą podzielić. Opowiemy Ci o tym jak opiekujemy się Serdelkiem – pieskiem naszej cioci, o tym co lubimy robić po powrocie z przedszkola, jak bardzo uwielbiamy jeść lody i czekoladę, o tym, że nasza mama zawsze przypala ciasto, które piecze dla gości i o tym jak wypadł mi mój pierwszy mleczny ząb. Chcesz posłuchać?

Anna Paczuska – autorka książek dla dzieci, poradników i scenariuszy filmowych. Mama Maksa i Emilki, dla której dzieci są największą inspiracją.

Premiera serii odbędzie się jesienią 2019 r.