Odnaleźć sisu. Fiński sposób na szczęście przez hartowanie ciała i ducha

Przegląd

Katja Pantzar

Odnaleźć sisu

Fiński sposób na szczęście przez hartowanie ciała i ducha

 

Przekład Magdalena Rabsztyn-Anioł

Seria: Bona Vita

ISBN: 978-83-233-4520-6

 

POZNAJCIE SISU – FIŃSKĄ SZTUKĘ WYTRWAŁOŚCI!

Zapomnijcie o hygge – pora zdmuchnąć świeczki i wyjść ze strefy komfortu!

Kanadyjska dziennikarka Katja Pantzar tak właśnie zrobiła, przenosząc się do odległego, nordyckiego kraju: Finlandii. Styl życia, który tam poznała odmienił jej ciało i umysł. Ten ciekawy i praktyczny przewodnik pokazuje proste i racjonalne sposoby pozwalające obudzić drzemiącą w nas siłę, odporność i determinację w dążeniu do celu. To dzięki nim Finowie co roku zajmują czołowe miejsca w rankingach najszczęśliwszych ludzi na świecie.

 

Z tej książki dowiecie się:

    • jak codzienne spacery, jeżdżenie rowerem i pływanie korzystnie wpływają na nasze dolegliwości – i to bez karnetu w klubie fitness!
    • dlaczego nic nie zastąpi regularnego kontaktu z naturą.
    • czego nordycka dieta może nauczyć nas wszystkich o odżywianiu ciała, umysłu i duszy.
    • dlaczego Finowie uczynili z sisu swoją cechę narodową– i jak każdy z nas może ją w sobie odnaleźć.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy istnieje lepszy, prostszy sposób na znalezienie szczęścia i zdrowia, nie szukajcie dalej. Finowie wiedzą o tym wszystko, a ta inspirująca książka pokaże Wam, jak to osiągnąć.

Katja Pantzar – pisarka, redaktorka i dziennikarka. Wychowana w Kanadzie córka fińskich imigrantów. Obecnie mieszka i pracuje w Helsinkach. Jest stałym współpracownikiem magazynu „Blue Wings”, występuje również w fińskiej telewizji i stacjach radiowych. Autorka dwóch przewodników po Helsinkach. Prywatnie wielka miłośniczka zimnych kąpieli w Bałtyku – bez względu na porę roku.

Więcej na: www.wuj.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki