„365 x YOUCAT”. Wzmocnij pozytywne emocje!

„365 x YOUCAT”. Wzmocnij pozytywne emocje!

Przegląd

Codziennik na biurko „365 x YOUCAT”, wydany przez Edycję Świętego Pawła, każdego dnia jak dobry przyjaciel postawi nas do pionu i przypomni priorytety. Zmotywuje i zainspiruje, przyniesie radość, bo jej nigdy za wiele, ale też chwile zadumy i refleksji, bo i momenty zatrzymania są nam w życiu potrzebne. Pomoże też wzmocnić pozytywne emocje.

Codzienniki na biurko to znak firmowy Edycji Świętego Pawła. Do wyboru jest kilkanaście, o różnej tematyce, na tyle uniwersalne, by każdy, bez względu na płeć czy wiek, znalazł taki, którego treść najlepiej do niego przemówi.

W prezentowanym ¬¬– „365 x YOUCAT” – znajdziemy mobilizujące ducha krótkie teksty z bestsellerowego katechizmu YOUCAT, inspirujące cytaty z Biblii lub świętych (Jan Paweł II, Augustyn, Tomasz z Akwinu, Edyta Stein etc.), a także mądre słowa ludzi zwykłych, takich jak my, by wymienić… Stinga, Boba Dylana czy Steve’a Jobsa. Na każdy dzień roku impuls do zmian w naszym życiu lub dostrzeżenia jego ukrytego w codzienności piękna da nam inny cytat. Olśni i zachwyci. Stanie się momentem odnalezienia Boga w pięknie przyrody lub drugiego człowieka, w geście, spojrzeniu w rozmowie z nim, a także – wreszcie… samego siebie.

Bonusem wydawnictwa jest nowoczesny format, interesująca dla młodego człowieka szata graficzna oraz zdjęcia pochodzące z całego świata. Co ważne, treści codziennika nie tracą na wartości i możemy się nim cieszyć przez wiele lat.
A więc na co czekasz?! Do dzieła! Daj się ponieść i zainspiruj aż 365 razy.

https://ehurtownia.edycja.com.pl/

 

Kategorie: Hobby i Poradniki