Szkolenie dla moderatorów DKK

Szkolenie dla moderatorów DKK

Przegląd

Instytut Książki zaprasza na szkolenie dla moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki, które odbędzie się w Hotelu Ibis Styles w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 43.

W poniedziałek 10 grudnia o 19.30 odbędzie się spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim, które poprowadzi prof. Krzysztof Koehler, historyk literatury i poeta, wicedyrektor Instytutu Książki.

We wtorek uczestnicy szkolenia będą mogli wysłuchać wykładów dziennikarza, publicysty i historyka Wojciecha Stanisławskiego (opowie o najciekawszych książkach minionego roku), dziennikarza i krytyka literackiego Marcina Kubego (przybliży najważniejsze zjawiska prozatorskie) i specjalisty z Instytutu Książki Jakuba Pacześniaka (przybliży najważniejsze zjawiska poetyckie).

Ponadto odbędą się dwa wykłady poświęcone promocji klubów i pozyskiwaniu dodatkowych środków na działalność. Ten ostatni poprowadzi Robert Kaźmierczak, samorządowiec, wiceburmistrz Jarocina, były dyrektor Wydziału Kultury i Dziedzictwa Urzędu Miasta Poznania, zaś o promocji klubów opowie Małgorzata Grodzicka, wieloletnia koordynatorka programu Dyskusyjne Kluby Książki w województwie świętokrzyskim. Część wykładowa rozpocznie się o godzinie 8.30.

Szkolenie odbędzie się w Hotelu ibis Styles w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 43.

Kategorie: Szkolenia