Aplikacja Legimi dla PocketBook Touch Lux 4

Przegląd

Kiedy miesiąc temu firma PocketBook ogłaszała wprowadzenie na rynek czytnika PocketBook Touch Lux 4 od razu pojawiły się pytania o obsługę wielotysięcznych zasobów Legimi.

Jak przystało na model z rodziny Touch Lux, najnowszy czytnik z tej linii również zyskuje aplikację Legimi,” mówi Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży PocketBook. „Od tej chwili każdy użytkownik PocketBook Touch Lux 4 może cieszyć się dostępem do ponad 25000 ebooków z oferty Legimi!”

W najnowszych wersjach oprogramowania dostępnych online, a wkrótce także na stronie PocketBook, aplikacja będzie integralną częścią firmware’u.

Do pobrania najnowszej wersji oprogramowania wystarczy uruchomić łącze Wi-Fi, wyszukać i zatwierdzić aktualizację .

 

PocketBook jest jednym z największych światowych producentów wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Do chwili obecnej sprzedano w 40 krajach ponad 3 miliony produkty PocketBook. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.


Poznańskie Legimi to jedna z pierwszych na świecie firm oferujących dostęp do elektronicznych książek w abonamencie, a także pierwsza łącząca taki model  subskrypcyjny z czytnikiem ebooków za symboliczną złotówkę. Usługa dostępna jest w ofercie największych operatorów komórkowych w kraju (Plus, T-Mobile, Play), a w wybranych pakietach abonamentowych książki w chmurze® obejmują również audiobooki. 

Kategorie: nowe technologie