Kolejne czytniki PocketBook z aplikacją Legimi

Przegląd

Najbardziej nieprzeciętne modele w ofercie PocketBook – czytniki Aqua 2 i InkPad 3
teraz z aplikacją Legimi

Powodzenie aplikacji Legimi dostępnej na najpopularniejszych urządzeniach PocketBook (flagowcu PocketBook Touch Lux 3 oraz Touch HD 2) przyniosło wymierne rezultaty. Od połowy maja oferta ponad 20 tysięcy e-booków z abonamentu Legimi jest w zasięgu ręki właścicieli czytników PocketBook Aqua 2, a wkrótce także i PocketBook InkPad 3.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Legimi i cieszymy się, że nasze kolejne modele wzbudziły zainteresowanie naszego Partnera,” mówi Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży PocketBook. „W momencie gdy ogłaszaliśmy wprowadzenie na rynek najpierw czytnika PocketBook Aqua 2, a następnie InkPad 3, wielu użytkowników pytało o dostępność aplikacji Legimi na tych urządzeniach. Dziś możemy im przekazać pozytywną wiadomość!”

W najnowszych wersjach oprogramowania dostępnych zarówno na stronie PocketBook, jak i online, aplikacja będzie integralną częścią firmware’u. E-booki dostępne w abonamencie mogą być synchronizowane i porządkowane z poziomu czytników, a funkcja Text-to-Speech w modelu InkPad 3 umożliwia odsłuchiwanie treści książek.

Podobnie jak w przypadku wszystkich czytników z linii PocketBook Touch Lux 3, aplikacja Legimi jest integralną częścią oprogramowania modeli Aqua 2 i InkPad 3. Umożliwia synchronizację i organizację książek dostępnych w abonamencie, ale także odczytywanie tekstu ebooków w funkcjonalności Text-to-Speech.

Do pobrania najnowszych wersji oprogramowania wystarczy uruchomić łącze Wi-Fi, wyszukać i zatwierdzić aktualizację oprogramowania.

Kategorie: nowe technologie

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.