Korporacja: wybór czy przypadek

Przegląd

Spotkanie odbędzie się 28 września w Psyche Books&Cafe. Księgarnio-kawiarnia. Start o godz. 18.00. Po rozmowie uczestnicy będą mieli okazje zadać pytanie autorce oraz kupić książkę „Ach! Korporacja!” z autografem.

Książka „Ach! Korporacja!” opowiada o ludziach (różnej narodowości) pracujących w korporacji wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Opisuje powstawanie korporacji w Polsce. Na tym tle opisuje ogólne mechanizmy i tworzy charakterystyki pracy w korporacji z punktu widzenia szeregowego pracownika, pnącego się po korporacyjnej drabinie awansu. Jest złożona z oddzielnych opowieści. Dowcipnie podpatruje zachowania i sytuacje rozgrywające się w różnych miejscach świata i Polski.

Jolanta Łuczkowska jest konsultantem, mentorem i certyfikowanym coachem… choć nie lubi nazwy coach – jest obca semantycznie. Zdecydowała się odejść z korporacji i prowadzi własną firmę. Zdobyła gruntowne doświadczenie biznesowe w brytyjskich i amerykańskich korporacjach na stanowiskach menedżerskich. Prowadzi autorskie programy rozwojowe. Wielokrotnie nagradzana za wysokie kompetencje zawodowe . Współtworzyła m.in. programy ART- Life, CURRICULUM VITAE. Uważa, że wszystko jest możliwe w każdym wieku. Lubi dzielić się swoją wiedzą. Zrozumiała, czym jest działanie z poziomu serca, a nie tylko rozumu. Miesza wszystkie metody rozwojowe świadomie i odpowiedzialnie. Eksmenedżer, eksorporantka, eksarogancka korporantka.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Difin